Автосалон майбутнього? Китайський преміум-бренд Nio розпочинає підкорення автомобільної Німеччини з Берліну

93-й у світі та перший у Німеччині Nio House покликаний об’єднати творчість, мистецтво та культуру. Перше представництво китайського виробника Nio відкривається безпосередньо в Берліні в приміщенні Гедехтніскірхе.

У той час як інші бренди поки що в основному будують брендовані салони, китайський преміум-бренд використовує інший підхід.

На 2 200 квадратних метрах, розташованих на трьох поверхах, Ніо створив комунікаційний палац у самому центрі федеральної столиці з численними світлими і дуже відкрито спроектованими конференц-залами.

“Приїхати сюди і провести тут час – це наша мета. Основна увага має бути зосереджена на тому, щоб люди об’єднувалися”, – пояснив представникам ЗМІ голова Nio Germany Ральф Кранц.

На першому поверсі до запуску представлені чотири моделі Nio. Є місце для сімох. Оскільки новачок галузі обходиться без дилерської мережі і робить ставку на прямі онлайн та офлайн продажі, автомобілі також будуть продаватися командою автосалону. Наразі на місцевому рівні працевлаштовано 20 осіб.

Nio оголосила про подальші будинки Nio” у Франкфурті-на-Майні, Мюнхені, Кельні та Гамбурзі.  

 

 

Схожі статі

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)