Анонсований Meyers Manx 2.0 Electric – електрична реінкарнація того самого дюнного баггі (відео)

Компанія Meyers Manx представила повністю електричний “дюнний баггі” Meyers Manx 2.0 Electric і має намір почати його продавати вже наступного року. Оригінальний баггі Meyers Manx був створений у 60-х роках минулого століття Брюсом Мейєрсом, який у 2020 році продав компанію фонду Trousdale Ventures.

Модель Meyers Manx 2.0 Electric може комплектуватися батареєю на 20 кВт/год або 40 кВт/год, у першому випадку запас ходу складе 240 км (150 миль), у другому – 480 км (300 миль). Вага баггі становитиме всього 680 кг із менш ємною батареєю та 750 кг – із більш ємною.

У рух баггі приводиться парою електродвигунів із сумарною потужністю 202 к.с. і крутним моментом 325 Нм. У результаті версія з 40 кВтг батареєю розганяється до 100 км/год лише за 4,5 секунди.

Виробник збирається випустити 50 екземплярів Meyers Manx 2.0 Electric вже у 2023 модельному році та збільшити об’єми серії у 2024 році.

Ціна новинки поки не озвучується, але розпочати попереднє замовлення обіцяють у рамках Monterey Car Week, яка стартує найближчої п’ятниці.

Нагадаємо, що аналогічну за форматом модель у 2019 році представив німецький автовиробник Volkswagen, новинка одержала позначення ID. BUGGY.

 

Джерело: itc.ua

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)