Бос Seat Гріффітс: «Світу потрібні нові бренди»

Нині в автомобільну промисловість пробивається кілька нових гравців. Це не проблема для Вейна Гріффітса, адже він доволі швидко створив новий бренд Cupra для групи молодих клієнтів.

Генеральний директор Seat Уейн Гріффітс сприймає вихід на ринок нових конкурентів з Азії та США спортивно. «Світ потребує нових брендів», – сказав топ-менеджер на 23-му галузевому саміті IfA в Нюртінгені, маючи на увазі збільшення різноманітності брендів в автомобільній промисловості. Зміна технологій і бізнес-моделей пропонує багатьом унікальну можливість прямо зараз.

Гріффітс навів у якості прикладу успіх дочірньої компанії Seat Cupra, заснованої в 2018 році. «Молодше покоління хоче їздити на автомобілях і марках, відмінних від їхніх батьків, бабусь і дідусів», — пояснив він. Цінності, такі як престиж, статус або розкіш, більше не є пріоритетом для цих клієнтів. Автомобільні бренди, які спиралися лише на своє минуле або залишалися тут і зараз, зникнуть з ринку.

Уейн Гріффітс вбачає в Cupra відповідь Volkswagen Group таким новим гравцям, як Tesla, Nio або Polestar. Бренж знаходиться між масовим і преміальним ринком і не є конкуренцією всередині автомобільної групи, підкреслив Гріффітс. Він мав на увазі молодих платоспроможних покупців, які готові витрати в середньому від 40 000 до 45 000 євро на новеньку Cupra.

За словами Гріффітса, Cupra подвоїть продажі в поточному році (2021: близько 80 000 автомобілів). Він вважає високі продажі важливим моментом, особливо на фоні нових брендів. Менеджер підкреслив, що клієнти й надалі потребуватимуть персональної підтримки та обслуговування. Дослівно: «Cupra успішна, тому що ми є чудовим брендом і тому, що у нас потужна дилерська мережа». У той же час вони покладаються на сучасні формати, такі як агентська модель для електромобілів і повністю цифровий процес продажу.

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Responses

en_GBEnglish (UK)