Важливість для підприємця бути всебічно розвиненим

Привабливість є невід’ємною частиною лідерства та ключовим компонентом відносин зі стейкхолдерами. Особливо з розвитком таких технологій, як штучний інтелект, людський зв’язок та емоції високо цінуються. Обслуговування клієнтів – це все, коли мова йде про компанію, і якщо у вашій організації є недоліки на цьому фронті, то потрібно щось змінювати.

Можливо, вам цікаво, як всебічна розвиненість пов’язана з моєю роллю підприємця? З мого досвіду, якщо ви не дбаєте про своє життя поза роботою, ви зрештою відчуєте вигорання або виставите свій бізнес у не надто привабливому світлі.

Нам, підприємцям, легко зациклитися на своєму бізнесі – зрештою, ми хочемо бачити його успішним. Але успіх не повинен визначатися обмеженими переконаннями, такими як грошова вартість, як багато хто часто вважає. Якщо ви дбаєте про себе, все інше прийде само собою. І ваш бізнес від цього тільки виграє.

Ви – те, що ви притягуєте

Вести бізнес і керувати ним досить складно з самого початку, але додавання до списку неврівноважених клієнтів точно не допоможе. Як кажуть, ви – те, що ви притягуєте, і якщо ви почуваєтеся напруженим, апатичним або роздратованим, швидше за все, ваші клієнти будуть такими ж. Ваші клієнти – це паливо для вашого бізнесу, і якщо ви не розвиваєте ці відносини, ваш бізнес постраждає в результаті.

Як керівник, ви несете відповідальність за всю компанію, від морального духу співробітників до відгуків, хороших чи поганих. Комунікація є невід’ємною частиною цього процесу і має бути головним пріоритетом, коли йдеться про розвиток здорових відносин. Частина збалансованості означає, що комунікація є однією з багатьох фундаментальних якостей. Зрештою, це те, що тримає корабель разом. Коли ви рухаєтесь, беручи до уваги всі аспекти життя, а не лише ситуації, пов’язані з роботою, клієнти це помічають.

Нещодавно я зустрівся з Меттом Б’юзером, засновником Buser Legal, щоб глибше зануритися в тему всебічно розвинених підприємців. Як фахівець у всіх сферах представництва індустрії розваг, Бьюзер зрозумів, наскільки важливо піклуватися про себе, щоб краще обслуговувати своїх клієнтів і, в свою чергу, налаштувати свій бізнес на остаточний успіх.

Підтримувати збалансований спосіб життя

Здоровий спосіб життя – це шість-вісім годин сну, гідратація, чиста дієта і час, виділений для особистого життя. Немає нічого поганого в тому, що ви присвячуєте значну частину свого часу бізнесу, але має бути певний баланс. Наприклад, коли Бьюзер навчався на юридичному факультеті, він не забував про своє хобі грати живу музику – те, чим багато підприємців нехтують на цьому шляху. Ми переконуємо себе, що робота має бути нашим головним пріоритетом, відкидаючи всі інші аспекти нашого життя і називаючи їх допоміжними.

Для підприємців розважатися – це нормально, і навіть заохочується, і це не забирає силу для роботи, яку ви вкладаєте у свій бізнес, а лише посилює її. Щоб досягти успіху в житті, потрібно знайти баланс, і простий спосіб зробити це – ефективно керувати часом через організацію, особисті прояви та мислення – всі методи, які Бьюзер застосовує у власному житті.

Працювати 24/7 не є реалістичним або стійким, навіть якщо це здається правильним рішенням. Знаходьте час для себе, чи то прогулянки на свіжому повітрі, чи проведення часу з родиною, чи читання. Все це сприятиме покращенню вашої ефективності як лідера та успіху вашого бізнесу.

Зберігайте позитивний настрій

Це може здатися зайвим, але позитивне мислення має велике значення, особливо коли ви перебуваєте у стресовому стані. Те, що проповідує Бузер у своїй юридичній фірмі, – це заклик до того, що ви хочете, щоб сталося, замість того, щоб зациклюватися на негативі. Переконання на кшталт “команда не спить” та “завжди працює без перерв” є застарілими та нереалістичними. Звичайно, власний бізнес – це важка праця, але це не означає, що ваше життя зупиняється. І це точно не означає, що ви не можете зберігати позитивний настрій.

Зараз споживачі як ніколи володіють силою переконання, і якщо ваша компанія сприймається як нещира або негативна, ефект поширення хвиль може завдати серйозної шкоди. Те, як ви поводитеся, позначиться на решті вашої команди і навіть на ваших клієнтах. Думаю, що висловлю думку багатьох, коли скажу, що люди вважають за краще взаємодіяти зі щасливими людьми. Тож не обмежуйте себе такими жорсткими рамками. Виходьте назовні і живіть своїм життям, водночас керуючи своїм бізнесом.

Моя порада підприємцям? Не нехтуйте своїм життям поза роботою, тому що, врешті-решт, ваш бізнес є відображенням вас – лідера. Йдеться не лише про те, щоб викладатись на повну. Ви маєте бути єдиним цілим.

Автор: Шон Кім, головний виконавчий директор RYPE

Джерело: Inc.com 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Як пробудити в команді найкращі риси та додати їй сили? Інструменти, якими користуються Воррен Баффет, Говард Шульц та інші лідери

Що робить лідера видатним? Як використати помилки, факапи та провали як фундамент для успіху? У пошуках відповідей колишній CEO Medtronic, викладач Harvard Business School Білл Джордж і…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)