Велике замовлення: Hegelmann Group купує 50 електричних вантажівок у Mercedes-Benz Trucks

На IAA Transportation Mercedes-Benz Trucks і Hegelmann Group підписали протокол про наміри, який включає 50 електричних вантажівок eActros LongHaul для далеких перевезень.

З «концептуальним прототипом» eActros LongHaul Mercedes-Benz Trucks попередньо представила новий стиль дизайну на цьогорічному IAA Transportation у Ганновері, а також представила численні технічні деталі свого автомобіля, серійне виробництво якого заплановано на 2024 рік.

Логістична компанія Hegelmann Group відреагувала одразу: на виставці було підписано спільну декларацію про наміри з Mercedes-Benz Trucks замовити 50 eActros LongHaul. Автомобілі будуть послідовно постачатися сімейній компанії з Брухзаля з початку серійного виробництва в 2024 році. Стіна Фагерман, керівник відділу продажів, маркетингу та послуг Mercedes-Benz Trucks, сказала:

«Для того, щоб зробити транспорт у майбутньому екологічним і без викидів, нам потрібно багато сильних партнерів. Тому ми дуже раді цій угоді та довірі Hegelmann Group до бренду Mercedes-Benz Trucks».

А Зігфрід Гегельманн, керуючий акціонер Hegelmann Group, додає: «Чим більший успіх, тим більша відповідальність. Ми відкриті до викликів і в той же час ми прагнемо до сталого розвитку в нашій галузі».

За словами Mercedes-Benz Trucks, після презентації на IAA в Ганновері eActros LongHaul цього року вперше буде випробувано на дорогах загального користування. Також на 2023 рік заплановано інтенсивне випробування замовниками з майже серійними прототипами. У цьому контексті ще у вересні були підписані листи про наміри з Amazon і Rhenus.

Запас ходу до 500 кілометрів

З одним зарядом батареї eActros LongHaul повинен мати запас ходу близько 500 кілометрів. Інженери Mercedes-Benz Trucks розробили eActros LongHaul, щоб він відповідав тим самим вимогам до довговічності автомобіля та компонентів, що й аналогічний звичайний Actros великої вантажопідйомності. Це означає 1,2 мільйона кілометрів за десять років експлуатації. В eActros LongHaul використовуються батареї з технологією літій-залізо-фосфатних елементів (LFP). Вони характеризуються, перш за все, тривалим терміном служби та більшою корисною енергією.

Тягач і бортове шасі

Акумулятори eActros LongHaul можна заряджати від 20 до 80 відсотків у серійному виробництві на зарядній станції потужністю близько одного мегавата менше ніж за 30 хвилин. Три акумуляторні батареї забезпечують встановлену загальну ємність понад 600 кВт/год, а два електродвигуни в складі нової електричної осі генерують безперервну потужність 400 кВт і максимальну потужність понад 600 кВт. Окрім тягача, Mercedes-Benz Trucks також вироблятиме варіанти шасі платформи eActros LongHaul одразу після виходу на ринок. Це надає клієнтам багато інших можливостей застосувань повністю електричного транспорту.

Більш детально про електричний Actros: “eActros LongHaul”: електровантажівка з запасом ходу 500 км

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)