Вперше з 1931 року лідером продажів авто в США став не General Motors

За минулий рік в Сполучених Штатах змінився лідер продажів на авторинку — вперше з 1931 року ним не стала компанія General Motors. Найбільше автівок продала японська Toyota. Про це пише Reuters.

Скільки автівок продали лідери ринку

Toyota продала 2,332 млн автомобілів у США в 2021 році порівняно з 2,218 млн автомобілів General Motors.

Продажі GM у США знизилися на 13% у 2021 році та на 43% у четвертому кварталі, тоді як продажі Toyota зросли на 10% за рік. Востаннє GM мали нижчі продажі в 2010 році на рівні 2,202 мільйона.

Для Toyota бути першими не пріоритет

Старший віце-президент Toyota Джек Холліс сказав, що автовиробник вдячний своїм постійним клієнтам, але «бути № 1 не є їх пріоритетом».

Він додав, що японський автовиробник не вважає стійким те, що він може зберегти лідерство з продажу в США, і не планує використати досягнення 2021 року у будь-якій рекламі.

Представник GM Джим Кейн сказав, що у детройтського автовиробника був дуже гарний рік продажів повнорозмірних позашляховиків та пікапів у Сполучених Штатах, оскільки він зосередився на прибутковості, а зі збільшенням поставок напівпровідників збільшаться і продажі.

Джерело: minfin.com.ua

Схожі статі

Нові причини дефіциту чіпів, рекорд Tesla і зміна лідера в США

Дефіцит мікросхем: причини глибше? Дефіцит мікрочіпів в цьому році став великою проблемою світового автопрому. За незалежними оцінками, через брак напівпровідників виробнича недостача складе близько 3,9…

За рік в Україні купили рекордну кількість Porsche

Продажі автомобілів Porsche в Україні зросли на третину за рік — до рекордних 721 шт. Це на третину більше, ніж у 2020 році. Про це повідомила пресслужба компанії. Загалом німецький автовиробник продав у світі понад…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)