ВСІ НОВІ АВТОМОБІЛІ КОМПЛЕКТУВАТИМУТЬ ЧОРНИМИ ЯЩИКАМИ

2022 рік стане надзвичайно важливим для світової автомобільної промисловості. Євросоюз планує ввести зобов’язання для автовиробників оснащувати нові моделі чорними ящиками. Цей елемент був затверджений як обов’язковий для нових машин.

Довгоочікувана система EDR стане обов’язковою наступного року. Завдяки їй можна буде дізнатися найдостовірнішу інформацію про дорожньо-транспортні пригоди.

Система стане обов’язковою для всіх нових машин із 6 липня 2022 року, а з 7 липня 2024 року для всіх нових машин, які продають на ринку в країнах ЄС. Система постійно працюватиме. При цьому вона не зберігатиме інформацію про водіїв та власників. До списку параметрів, які зберігатиме система увійдуть: марка авто, модель, версія, комплектація, параметри та ін.

На думку Єврокомісії, система допоможе підвищити рівень безпеки на дорогах та збереже щонайменше 7 тисяч людських життів на рік.

Джерело: avtoblog.ua

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Responses

en_GBEnglish (UK)