В Україні зростає попит на нові легкові автомобілі

В перший місяць осені 2021 року український автопарк поповнили 9,4 тис. нових легкових авто, що майже на чверть більше, ніж роком раніше, повідомляє Укравтопром.

Також попит на нові авто в Україні зріс і по відношенню до серпневого результату цього року – плюс 11 відсотків.

Кращій результат місяця продемонструвала марка TOYOTA. Впродовж вересня свою першу реєстрацію пройшли 1526 машин цієї японської марки, що на 13% більше, ніж рік тому.

Друге місце у RENAULT, показник продажів якої у порівнянні з вереснем 2020 року збільшився на 27% до 1258 шт.

Третю сходинку рейтингу з більш ніж дворазовим зростанням впевнено посіла корейська марка KIA. За місяць 1012 нових авто цього бренду поповнили український автопарк.

З 454 реєстраціями нових легкових авто четверту позицію рейтингу посіла марка VOLKSWAGEN. Відносно свого результату річної давнини реалізація фольксвагенів в Україні впала на 35 відсотків.

Замикає п’ятірку лідерів NISSAN – 450 авто (+1%).

Також до десятки найпопулярніших марок вересня потрапили: MITSUBISHI – 441 шт. (+174%); HYUNDAI – 429 шт. (+5%); CHERY – 391 шт. (+134%); SKODA – 388 шт. (-4%); MERCEDES-BENZ – 344 шт. (+58%).

Бестселером місяця в черговий раз став автомобіль KIA Sportage, в активі якого 784 реєстрації.

Всього з початку року свої перші реєстраційні номери отримали 76,1 тис. нових легкових авто, що на 27% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Related Articles

У березні українці придбали більше 9 тис. нових легкових авто

Березень 2021 року український ринок нових легкових автомобілів закінчив з результатом трохи більше 9 тис. реалізованих та зареєстрованих авто, повідомляє Укравтопром. Таким чином, відносно минулого…

Стало відомо скільки нових авто було зареєстровано в Україні з початку року

За минулий місяць в Україні було зареєстровано 5,3 тис. нових легкових автомобілів, повідомляє Укравтопром. Отже, у порівнянні з лютим минулого року, реалізація нових авто зменшилась…

Responses

Your email address will not be published.