В Україні хочуть оновити ПДР

До Кабінету міністрів був поданий проект постанови про внесення змін до Правил дорожнього руху (ПДР). Зміни стосуються увімкнених фар та зміни шин за сезоном.

Документ передбачає введення заборони на експлуатацію транспорту, якщо в проміжку з 1 жовтня по 31 березня на ньому установлено літні шини.

В Міністерстві внутрішніх справ пропонують стягувати штрафи з водіїв за їзду на літніх шинах взимку. Штраф — 340 грн, проте при повторному порушенні сума може бути суттєво збільшена. Також визначення отримали терміни «шина літня», «шина зимова», «шина всесезонна».

Також документ містить вимогу, про те, щоб на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами були ввімкнені денні ходові вогні. Цієї норми варто дотримуватися незалежно від пори року. Наразі ця вимога стосується лише періоду з 1 жовтня по 31 березня.

У МВС очікують, що ці зміни «позитивно вплинуть на рівень безпеки дорожнього руху та призведуть до зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод».

Джерело: mmr.net.ua

Схожі статі

Штрафи для працедавців за дискримінацію у вакансіях: що потрібно знати

З 8 січня 2022 року в Україні набирає чинності Закон, згідно з яким із працедавців стягуватимуть штрафи у розмірі 65 000 грн, якщо вони вказуватимуть у вакансіях стать працівників, вік…

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)