Електродвигун Rolls-Royce для літаків досяг потужності 1 МВт

Британський виробник промислового обладнання Rolls-Royce Plc прозвітував про прогрес в розробці електродвигуна для «зелених» літаків. Як повідомляє New Atlas, на першому етапі випробувань платформа PGS1 досягла потужності в 1 МВт. Наступний крок Rolls-Royce – збільшити потужність двигуна до 2,5 МВт й інтегрувати його в гібридні та повністю електричні літаки.

Останні кілька років Roll-Royce активно інвестує в програми з декарбонізації авіації і запускає власні проекти. За заявами компанії, виробник хоче створити літаки, які не поступатимуться традиційним рішенням щодо запасу ходу, але в процесі польоту знизять викиди вуглецю до нуля. Розробка гібридного двигуна PGS1 – один з центральних проектів Rolls-Royce в цій галузі.

Демонстраційна система Power Generation System 1 (PGS1) розробляється як універсальна силова установка літаків нового покоління. Зараз електродвигун орієнтований на гібридні апарати, але в перспективі компанія має намір створити конфігурацію для повністю електричних літаків. PGS1 містить у собі систему для керування температурою, спеціалізовані елементи управління, мініатюрний генератор і турбувальний двигун AE2100.

 

«Ми забезпечили приголомшливий початок випробувань — досягнення мегавата — це великий результат. Тепер ми хочемо піти далі і подивитись, чого зможемо досягти в кінцевому підсумку», – заявив головний інженер проекту Aviation Futures Адам Ньюман.

Ньюман також додав, що генератор Rolls-Royce зіставний з «пивним бочком» за розмірами, але вже виробив достатньо електроенергії, щоб забезпечити безперервне живлення близько 1 тис. будинків. Таким чином розробник підбирається до платформи, яка підійде не тільки для літаків, але і для кораблів, важких електромобілів і стаціонарних електромереж.

Наприкінці минулого місяця Rolls-Royce повідомив про інше важливе досягнення в галузі безвуглецевої авіації. Компанія протестувала прототип електричного літака Spirit of Innovation і в ході випробувань змогла розігнати його до 623 км/год – інженери відзначили, що зараз їхній апарат є найшвидшим літаком, що працює виключно на електродвигунах і акумуляторних блоках.

Джерело: hightech.plus

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published.