Електромобілі повинні заряджатися без проводів

Постачальник Mahle у майбутньому співпрацюватиме з Siemens у розробці систем бездротової зарядки для електромобілів. Зараз обидві групи підписали спільну декларацію про наміри.

Однією з цілей має бути розробка технічних стандартів для просування індукційної зарядки та необхідної інфраструктури. Це має не тільки полегшити використання електромобіля, оскільки вам більше не доведеться возитися з важким кабелем у вашому гаражі вдома чи на громадській автостоянці. Електромобілі з функціями автономного керування також можна буде легше заряджати за допомогою бездротових систем. У майбутньому, якщо такий автомобіль сам заїде на багатоповерхову стоянку і буде шукати там місце для паркування, він також зможе використовувати його для заповнення системи накопичення електроенергії. Людина чи зарядний робот, який підключає кабель до зарядного гнізда електромобіля, будуть не потрібні.

Ефективність зарядки така ж, як у кабельних систем

«Бездротова зарядка електромобілів перетворюється на важливий ринок майбутнього», — пояснює Стефан Перрас, керівник відділу передових розробок та інновацій для зарядної інфраструктури Siemens AG. «На додаток до значного полегшення для водіїв, яким більше не доведеться возитися з кабелями та штекерами, це є важливою передумовою для майбутньої автономної мобільності. Ефективність передачі бездротової індуктивної зарядки можна порівняти з системами на основі традиційних кабелів».

Компанія Mahle, фахівець з виробництва поршнів, циліндрів і керування клапанами, нещодавно також інвестувала в розробку систем для електромобільності. З «Charge Big» група вже запустила дротову систему керування зарядкою для використання на автостоянках компаній або в аеропортах. Зараз просувається проект із розробки стандарту для індуктивних зарядних пристроїв. Цей досвід також має влитися в проект із Siemens, яка на початку червня 2022 року придбала частку в компанії Witricity, що розробляє рішення для індуктивної зарядки.

За розрахунками Siemens, обсяг ринку бездротової зарядки в Європі та Північній Америці до 2028 року складе два мільярди доларів США.

 

 

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)