Електромобілі Peugeot отримали збільшений запас ходу

Компанія Peugeot оновила свої субкомпактні електромобілі e-208 і e-2008. Щоб зробити хетчбек і кросовер більш далекобійними, фахівцям французької марки довелося внести низку конструктивних змін.

Для меншої витрати енергії систему клімат-контролю доповнили датчиком вологості, що дасть змогу частіше активувати режим рециркуляції. Також було змінено передавальне число редуктора на електродвигуні і замінено шини. Тепер обидва електромобілі використовують нову гуму зі зниженим опором коченню (клас А+). У Peugeot e-208 вони діаметром 16 дюймів, у Peugeot e-2008 — 17 дюймів.

 

В результаті запас ходу хетчбека зріс до 362 км (+20 км), кросовера — до 345 км (+25 км). При цьому, за розрахунками виробника, максимальне збільшення становитиме 40 км, але тільки в міських умовах і за температури близької до нуля.

Що стосується силових установок, то тут все як і раніше: один електромотор потужністю 136 к.с. (260 Нм) і акумуляторний блок на 50 кВт·год з підтримкою зарядки потужністю до 100 кВт. Час заряду батареї до 80% — 30 хвилин.

Джерело: www.autocentre.ua

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

Responses

Your email address will not be published.