Забуті концепти: Honda Gear Concept (2013)

В концепті 2013-го року чітко видно лінії пізніших автомобілів. Починаючи з фар і задніх ліхтарів … Вам подобається Honda e? Повністю електричний міський автомобіль японського виробника дебютував у 2019 році з круглими фарами, формами кей-кара, великим простором, заднім приводом і футуристичними на той час технологіями.

Але чи знаєте ви, який прототип передбачив його (принаймні частково)? Це було вже досить забутий екземпляр – Honda Gear Concept, який  який дебютував на канадському автосалоні в Монреалі в січні 2013 року. Відтоді минуло рівно десять років, але його лінії та дизайн досі здаються актуальними. 

Практичний і футуристичний

У 2013 році інженери Honda мали на увазі дуже специфічний проект: вони хотіли створити автомобіль, який би сподобався майбутньому поколінню молодих людей, яких вони назвали “покоління Y”.

Це вимагало великої відданості та уяви, щоб передбачити лінії автомобілів майбутнього. Водночас, вони також повинні були триматися реальності, щоб дати цьому новому проекту хоча б невеликий шанс на серійне виробництво.

Дизайнери розірвали всі існуючі малюнки, а потім почали проектувати нові лінії на чистому аркуші паперу. Після багатьох спроб і помилок результатом став невеликий тридверний хетчбек з відносно низьким дахом, витонченими формами і великою кількістю технологій на борту, які також можна було налаштувати до найдрібніших деталей.

Цей концепт вивів в реальний світ багато майбутніх лінійок пізніших автомобілів компанії, запозичивши передні фари, задні ліхтарі, дзеркала заднього виду і дизайн двоколірних легкосплавних дисків.

Концепт був оснащений гібридною силовою установкою (про електричну силову установку ще не йшлося), і сьогодні ви можете побачити його лінії на дорозі в двох дуже різних автомобілях.

Перш за все, і знову ж таки, в нинішній Honda e, маленькому японському автомобілі з нульовим рівнем викидів. А також в останньому поколінні Honda Jazz, нещодавно оновленому для 2023 року.

Схожі статі

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)