Запас електродвигунів Ford для перетворення ДВЗ-автомобілів на електромобілі розпродано в рекордні терміни

Нагадаємо, що минулого тижня компанія Ford привернула увагу всіх шанувальників електротранспорту, розпочавши продаж електродвигуна Eluminator e-crate. Він видає 281 кінських сили і 433 Ньютон-метри крутного моменту. Ціна цього пристрою складає $3900.

Щоб привернути увагу до цього продукту, Ford представила версію ретро-пікапу F-100, яка була оснащена електродвигуном Eluminator, наблизивши його характеристики до характеристик нового Mustang Mach-E GT. Це був лише одиничний зразок автомобіля, що демонструє нову концепцію без планів початку серійного виробництва.

Проте, ідея настільки сподобалася автолюбителям у США, що вся партія електродвигунів Eluminator e-crate була розпродана в лічені дні. На сьогодні на складі не залишилося жодного екземпляра.

Тим, хто не встиг придбати електродвигун Eluminator, не варто впадати у відчай. Компанія Ford заявила, що незабаром представить нову велику партію цих електродвигунів до магазинів для легкої заміни ДВЗ в автомобілях компанії. Рекомендується також зареєструватися онлайн, щоб отримувати повідомлення про випуск нових партій.

Джерело: gagadget.com

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

Сomments and feedback