Запас ходу на електричній тязі – 800 кілометрів

MAN представляє майже серійний прототип далекобійної електричної вантажівки на IAA Commercial Vehicles. Запас ходу має становити до 800 кілометрів.

Заряджай швидко, їдь далеко

Електрична вантажівка готова до майбутньої зарядки мегаватами і придатна для перевезень на далекі відстані. MAN обіцяє щоденний пробіг від 600 до 800 кілометрів. Пізніше запас ходу збільшиться до 1000 кілометрів. Електрична вантажівка MAN також набирає додаткові бали за низькі експлуатаційні витрати, не в останню чергу завдячуючи електричному приводу.

Майбутній MAN E-Truck також ні в чому не поступається сьогоднішній дизельній вантажівці, коли мова йде про різноманітність застосувань і можливих концепцій кузова: транспортування охолоджених продуктів без CO₂ на великі відстані буде настільки ж можливим, як вивіз відходів у місті або повністю електричне транспортування матеріалів до будівельного майданчика.

Електричну вантажівку супроводжує нова концепція MAN eMobility Consulting, в рамках якої надається вся необхідна інформація для переходу на електричну тягу. На додаток до консультацій щодо транспортного засобу концепція також включає розгляд конкретних умов експлуатації для клієнта, оптимізацію витрат, аналіз маршруту, оптимізацію автопарку та, на основі цього, необхідні поради щодо зарядної інфраструктури.

У майбутньому MAN також покладатиметься на вантажівки з електроприводом для перевезень на великі відстані. 

Related Articles

Що не так з вашим сном

Ми пропонуємо вашій увазі опитувальник, опублікований Аріани Хаффінгтон в її книзі «Революція сну: Як міняти своє життя ніч за ніччю». Фрагменти з цієї книги ви можете прочитати тут.

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)