Зарядна інфраструктура для автопідприємств: як зробити складне простим

Встановлення декількох зарядних пристроїв з відповідною інфраструктурою часто пов’язане з високими витратами. Рішення для зарядки “ChargeBig 6” від Mahle, яке забезпечує до шести точок зарядки з керуванням навантаженням, показує, як це можна зробити дешево і просто.

Все вже інтегровано

Незалежний підрозділ Mahle з’явився завдяки внутрішній груповій стартап-ініціативі, в рамках якої Еверт представив ідею керівництву Mahle у 2017 році. Ідея була добре сприйнята, тому Еверт і його команда розробили два рішення для зарядки, які задовольняють різні вимоги. У той час як більша система “ChargeBig 18-36” підходить для електрифікації великих автостоянок або гаражів, менша система “ChargeBig 6” була розроблена для забезпечення таких підприємств, як майстерні, економічно ефективною зарядною інфраструктурою, яку може встановити електрик без ІТ-знань.

Серцем рішення є блок управління, який вже оснащений функціями управління статичним навантаженням, захисту від перенапруги та захисту від залишкового струму. Рішення захищене від пилу та води (IP55) і може бути встановлене на автостоянці. До блоку управління можна підключити до шести точок зарядки, який був розроблений для економії місця і, завдяки розмірам 110 x 110 міліметрів, значно менший за звичайну настінну коробку. Зарядні станції можуть бути розташовані на відстані до 70 метрів від блоку управління і дуже гнучко встановлюються. Наприклад, одну зарядну станцію можна розмістити в торговому залі, дві – в майстерні і три – на автостоянці. До цих зарядних точок під’єднується стаціонарно встановлений кабель типу 2 для зарядки автомобілів.

Зарядна станція може видавати до 22 кіловат потужності, що відповідає звичайним настінним зарядним пристроям. Якщо до зарядної станції підключено лише один автомобіль, він також може отримати доступ до повної потужності зарядки. Якщо до зарядної станції підключено кілька автомобілів, потужність розподіляється рівномірно за допомогою статичного управління навантаженням.

Скільки буде доступно, залежить від самого автомобіля та доступної потужності домашньої електромережі. Блок управління ChargeBig 6 забезпечує діапазон від 25 до 86 кіловат, який електрик може встановити за допомогою простого потенціометра. Наприклад, якщо підприємство має 100 кіловат, можна використовувати повну потужність. Якщо підключене навантаження становить лише 50 кіловат або якщо є багато енергоємних споживачів, потужність слід відповідно зменшити. ChargeBig 6 автоматично регулює все інше без подальшого втручання. Також немає необхідності в підключенні до мережі або додатку для управління. Тим, хто хоче цього, доведеться почекати до кінця року, оскільки тоді стане можливим і динамічне управління навантаженням. Поточне рішення, з іншого боку, вражає своєю простотою і доступною ціною.

 

 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Зарядні кабелі: мобільні зарядні пристрої на всі випадки життя

Мобільні зарядні станції є хорошою альтернативою стаціонарним зарядним пристроям. Залежно від комплектації, вони пропонують численні функції безпеки, управління через додаток і міцну конструкцію для повсякденного…

Citroën Oli – унікальний концепт-кар майбутнього

Сьогодні Citroën представляє унікальний концепт-кар  – повністю електричний пікап Citroën Oli. Ця новинка символічно представляє нову інтерпретацію логотипу Citroën із двома шевронами, який буде використовуватися…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)