Кабель з водяним охолодженням в чотири рази скорочує час зарядки електромобілів

Надто довгий час зарядки та малий запас ходу залишаються сьогодні однією з головних проблем електротранспорту. Але винахід групи фахівців з американського університету Purdue, що фінансується компанією Ford, у кілька разів скорочує час, необхідний для зарядки електромобіля.

Однією з основних причин повільної роботи зарядних станцій для електромобілів вважаються кабелі, що використовуються. Саме на кабелях зосередили свою увагу вчені. У лабораторії вони створили прототип кабелю, який охолоджується за допомогою рідини, що випаровується.

 

Тепло кабелю, що виділяється при зарядці електромобіля, перетворює спеціальну рідину на пару, відводячи тепло від металу. Вона циркулює в системі охолодження цього кабелю, охолоджуючи його і знову перетворюючи на рідину. Таким чином, нова технологія дозволяє розсіювати набагато більше тепла, ніж аналоги, що існують на сьогодні й використовуються в зарядних станціях електромобілів.

Компанія Ford заявляє, що має намір удосконалити нову технологію, яка має всі шанси звести час заряджання електромобілів на один рівень з часом заправки автомобілів з ДВЗ.

Джерело: gagadget.com

Related Articles

Без води: навіщо міняти гальмівну рідину

Автомобілі стають все досконалішими, проте базові принципи їх роботи залишаються незмінними. Наприклад, гальмівна система: як би не удосконалювалися її компоненти, без гальмівної рідини безпечно зупинити автомобіль досі неможливо.

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Responses

Your email address will not be published.