Китайці йдуть в Європу і роблять ставку на елегантність та електричний привод: Aiways U6 SUV купе

Китайці кинулися завойовувати Європу. В економічному сенсі звісно. Їхні виробники також помітили модну тенденцію до SUV-купе – компанія Aiways має намір привезти до Європи електричне SUV-купе U6. Це вже друга модель бренду, яка представлена в Старому Світі і вона є більш витонченою сестрою позашляховика U5, випущеного в 2020 році. Електричне авто пропонує запас ходу близько 400 кілометрів. Продажі повинні стартувати до кінця року.

Зовні U6 відрізняється від U5 насамперед своєю лінією даху, схожою на купе, яка нахилена до задньої частини, а також має унікальні фари. Всередині Aiways також покладається на стилістику салону своєї нової моделі, яка здебільшого обходиться без перемикачів і кнопок. Замість нього – великий центральний дисплей.

Технічні деталі електропривода та батареї не наводяться. Ймовірно, використовується та ж сама технологія, що і в U5, який приводиться в рух електродвигуном потужністю 140 кВт / 190 к.с. і забезпечується енергією приблизно на 400 кілометрів від акумулятора на 63 кВт-год. Aiways, ймовірно, позиціонуватиме U6 вище і запросить ціну вище 40 000 євро.

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)