Колишній головний дизайнер Apple Джоні Айв підписав багаторічний контракт з Ferrari

Італійський виробник суперкарів Ferrari і його материнський холдинг Exor оголосив про підписання багаторічної угоди зі студією LoveFrom колишнього головного дизайнера Apple Джоні Айва.

Айв покинув Apple в кінці 2019-го після 27 років роботи заради створення власної дизайнерської компанії, а Apple стала її основним клієнтом. У минулому році клієнтом дизайнерської студії став сервіс короткострокової оренди житла Airbnb, а тепер список клієнтів LoveFrom поповнила Ferrari.

«Перша ластівка цього нового партнерства об’єднає легендарну продуктивність і перевагу Ferrari з неперевершеним досвідом і творчістю LoveFrom, яка створює продукти, що змінюють світ на краще» – із заяви Exor

Ніяких деталей про співпрацю LoveFrom з Ferrari і Exor наразі немає. Але The Financial Times стверджує, що перший електромобіль Ferrari, який повинен вийти в 2025 році, з великою ймовірністю стане частиною цього партнерства. У Ferrari також є робочі відносини зі старшим віце-президентом Apple по програмному забезпеченню Едді Кью – він входить до ради директорів Ferrari.

Джоні Айв і його партнер по бізнесу Марк Ньюсом раніше публічно ділилися своїми особистими думками про сучасні автомобілі – вони «позбавлені смаку» і «жахливі». Так що буде вельми цікаво поглянути, як вони перевтілять автомобілі знаменитої італійської стайні. Цікаво, що в 2020 році були чутки, що Джоні Айв може стати новим гендиректором Ferrari, але в червні 2021 року цей пост отримав Бенедетто Вінья (Benedetto Vigna), який причетний до розробки технології повороту екрану, що спочатку з’явилася в iPhone 4.

Джерело: itc.ua

Схожі статі

Колишній головний дизайнер Apple Джоні Айв підписав багаторічний контракт з Ferrari

Італійський виробник суперкарів Ferrari і його материнський холдинг Exor оголосив про підписання багаторічної угоди зі студією LoveFrom колишнього головного дизайнера Apple Джоні Айва. Айв покинув…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)