Конкурент Tesla залучив понад 10 мільярдів інвестицій: нові електромобілі у продажі з вересня

Компанія Rivian, виробник електромобілів, провела ще один великий раунд фінансування в розмірі 2,5 мільярда доларів, а загальна сума залучених коштів перевищила 10 мільярдів доларів. Озвучені компанією дані свідчать про те, що перші електричні пікапи Rivian мають зійти з конвеєра заводу в Іллінойсі у вересні цього року.

Інвестиції було залучено після підтвердження компанією Rivian інформації про пошук місця для будівництва другого заводу у США, який буде виробляти батареї для її автомобілів.

Amazon та Ford головні інвестори у Rivian

Головним інвестором у новому раунді став фонд Amazon Climate Pledge Fund, а також компанії Ford, D1 Capital Partners і інші фонди, які до цього вже інвестували у Rivian. На сьогодні Amazon і Ford володіють більш ніж 10 відсотками акцій перспективного стартапу з випуску електромобілів.

Водночас проводиться спільна із Rivian розробка окремих моделей автомобілів: електрофургони доставки для Amazon і електроавтомобіль спільно з Ford.

Що відомо про електромобілі Rivian

Rivian планувала запуск електричного пікапа R1T і позашляховика R1S у виробництво у 2020 році, але після початку пандемії COVID-19 запуск було перенесено на 2021 рік. Запланована на червень дата початку виробництва пікапа спочатку змістилася на липень, а потім знову була відкладена до вересня. Позашляховик буде запущений у виробництво незабаром після цього.

Джефф Безос перед польоту у космос прорекламував Rivian

Про серйозні наміри компанії Rivian, в яку вклався Джефф Безос, скласти конкуренцію Tesla Ілона Маска свідчить бодай той факт, що найбагатший бізнесмен планети перед польотом у космос, вирішив засвітити новий електромобіль Rivian.

Коли увага всього світу була прикута до підготовки Джеффа Безоса та екіпажу до старту, він не упустив шанс продемонструвати глядачам плід власних інвестицій. Саме на автомобілі Rivian екіпаж космольоту під прицілами камер прибув до стартової площадки.

Дивіться відео поїздки Джеффа Безоса на Rivian:

Місцеві влади у США змагаються за право розмістити у себе новий завод Rivian

Після підтвердження з боку Rivian інформації про пошук місця для другого складального заводу, де планується також виробництво акумуляторних елементів, компанія вже отримала пропозиції від декількох штатів. Зараз у компанії вже працює близько 7000 осіб, і кількість працівників зростатиме.

Численні повідомлення у ЗМІ також свідчать про активну роботу Rivian над первинним публічним розміщенням акцій.

Джерело: business.24tv.ua

Related Articles

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback