Концепти Audi Activesphere: так в майбутньому будуть виглядати новинки компанії

Audi Activesphere Concept

Три моделі в стилі концепту activesphere Audi представила вже раніше. 4-й концепт також має на меті показати, що компанія з Інгольштадта розуміє під преміальною мобільністю майбутнього. Прем’єра кросовера запланована на початок 2023 року.

Всі чотири концептуальні моделі повʼязує між собою електричний привід. Audi обіцяє «абсолютно новий дизайн, особливо інтер’єрів і простору для людей на борту, щоб продуктивно використовувати свій час або просто насолоджуватися ним».

Суфікс до назви «Сфера» має на меті дати зрозуміти, що в майбутньому простору та інтер’єру буде надаватися більше значення. 

У центрі уваги має бути не лише сам автомобіль, а й різноманітні послуги, пов’язані з ним: «Спілкування, робота чи відпочинок у приватній сфері – транспортний засіб перетворюється з чистого автомобіля на пристрій для отримання нового досвіду» – так трохи загадково стверджують у Audi.

Із серпня 2021 року Audi представила вже три моделі «Sphere».

Audi Skysphere Concept

Першим став електричний родстер Audi skysphere concept відзначив свою прем’єру в серпні 2021 року – це бачення роботизованого GT.

5-метровий родстер в стилі Dodge Viper вражає своїми величезними колесами і довжелезним капотом.  Audi skysphere – перший окнцепт цієї серії, який Audi планує запустити у виробництво найближчим часом. Серійна модель збереже цифрову решітку радіатора. Вона більше не слугує для забору повітря, натомість за нею ховається ціла низка сенсорів, камери, радар і лазери. 

Audi Grandsphere Concept

Вже через кілька тижнів Audi представила другу модель у серії «Sphere» на IAA 2021 — концепт Audi grandsphere. Чотиримісний седан переосмислює «прогресивну розкіш майбутнього».

Audi grandsphere стане електричним флагманом компанії і зʼявиться на дорогах не раніше 2025 року. Довжина автомобіля складе солідні 5,35 м. Потужність електричного приводу – більше 700 кінських сил. Двері новинки відкриваються на зустріч один одному.  

Audi Urbansphere Concept

Концепт Audi urbansphere – це автомобіль для руху в мегаполісах Китаю.

Конецпт для китайського ринку має в довжину 5,51 м., що робить його найбільшим Audi в історії. Колісна база складає 3,41 м. –  це більше ніж у версії Maybach Mercedes-Benz S-класа.

Простір до передніх сидінь настільки великий, що, сидячи на задньому сидінні, неможливо дістати ногами передні. На задньому сидінні можна поспати, подивитися телевізор або попрацювати.  

 

 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)