Концепт – кар Volvo Haven допоможе розслабитися під час подорожі і зцілить від цифрової залежності

Виробники автомобілів стрімко просуваються до об’єднаного середовища і до інтер’єру, орієнтованому на майбутнє, який навантажений цифровими технологіями. З іншого боку, для людей, які жадають мінімалізму і душевного спокою студент HS Pforzheim Оскар Йоханссон створив концепт-кар Volvo Haven, у співпраці з командою дизайнерів Volvo.

Оскар зробив сміливий крок вбік від культової віри в оснащення сучасних автомобілів технічними оновленнями, йдучи в протилежному напрямку, повертаючи нас до природи і відокремленого простору, де ви зможете відчути себе утихомиреним після виснажливого дня.

Футуристичний електромобіль з повним приводом позбавлений будь-яких химерних цифрових дисплеїв або екранів на панелі приладів. Volvo Haven має огорожу тунель по всій довжині автомобіля, в якому знаходяться рослини, водорості та мох, які ростуть природним чином.

Автономний автомобіль – салон без рульового управління або звичайних допоміжних засобів пересування – це все, що вам потрібно, щоб розслабитися під час подорожі для настільки необхідної цифрової детоксикації.

Автомобіль має прозору обшивку кузова, зокрема прозорі двері у вигляді крил чайки, що створюють відчуття ультралегкості. Volvo Haven використовує аеродинамічний дизайн, підкреслений плавними лініями, що надає автомобілю чарівну індивідуальність.

Конфігурація товстих коліс наводить на думку, що ця концепція готова до будь-якого захоплюючого поєдинку після спокійного пересування на більшій частині шляху. В цілому, це еко – дизайн концепт-кара, що втілює в собі аспект занурення в природу під час руху.

Джерело: building-tech.org

Related Articles

Що відбувається, коли ви виходите погуляти

Англійський письменник Едвард Форстер в 1909 році написав тривожне оповідання «Машина зупиняється». Він зобразив картину майбутнього: люди проводять все життя в ізольованих підземних приміщеннях, спілкуючись…

Зустрічайте новий Renault Captur

Зміни в дизайні екстер’єру, які підкреслюють індивідуальність кросовера Зовнішня трансформація надала новому Renault Captur сучасних, виразних та більш чітких ліній, разом із чуттєвим “французьким дизайном”,…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Responses

Your email address will not be published.