Концепт Citroën Space Tourer поєднує в собі седан, спорткар та позашляховик

Цікавий концепт автомобіля Citroën був представлений автомобільним дизайнером Carlos Munoz Mardones. Концепт автомобіля відображає бачення того, яким може бути майбутнє автомобілів Citroën.

«Концепт Citroën – це особисте дослідження нових поверхонь у новій архітектурі, що поєднує в собі спортивний автомобіль, седан і позашляховик, і про те, як автомобіль може виглядати в майбутньому, беручи своє коріння та спадщину від старих Citroen», – пояснив Карлос М.М.

«Оскільки це всього лише експеримент, автомобіль має великі розміри, дуже схожі на концепт-кар Bentley Exp 100 GT», – додав він.

Концептуальний автомобіль буде оснащений повністю електричними силовими агрегатами, дизайнер назвав його «Citroën Space Tourer». Автомобіль, за словами дизайнера, буде універсальним туристичним автомобілем, що служитиме для безлічі цілей.

Найбільш очевидною особливістю дизайну є надзвичайно довга колісна база та майже повністю засклений дах, і більша площа пасажирської частини автомобіля також складається зі скла. Скляний дах забезпечить чудовий круговий огляд для водія та пасажирів.

Судячи з концепту, двері, мабуть, можуть складатися назад, що надає концептуальному авто майже комахоподібний вигляд.

Передня частина автомобіля має відносно скромний дизайн та великий значок Citroën. Дизайн також включає світлодіодні фари і денні ходові вогні.

Концепт-кар включає інші цікаві функції, такі як камери замість бічних дзеркал, а також великі аеродинамічні колеса і ковпаки. Проте решта частина автомобіля має дуже гладкий та вигнутий дизайн.

Джерело: building-tech.org

Related Articles

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1659852978.mp3 Playback speed: 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку автомобілів…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback