Концепт Citroën Space Tourer поєднує в собі седан, спорткар та позашляховик

Цікавий концепт автомобіля Citroën був представлений автомобільним дизайнером Carlos Munoz Mardones. Концепт автомобіля відображає бачення того, яким може бути майбутнє автомобілів Citroën.

«Концепт Citroën – це особисте дослідження нових поверхонь у новій архітектурі, що поєднує в собі спортивний автомобіль, седан і позашляховик, і про те, як автомобіль може виглядати в майбутньому, беручи своє коріння та спадщину від старих Citroen», – пояснив Карлос М.М.

«Оскільки це всього лише експеримент, автомобіль має великі розміри, дуже схожі на концепт-кар Bentley Exp 100 GT», – додав він.

Концептуальний автомобіль буде оснащений повністю електричними силовими агрегатами, дизайнер назвав його «Citroën Space Tourer». Автомобіль, за словами дизайнера, буде універсальним туристичним автомобілем, що служитиме для безлічі цілей.

Найбільш очевидною особливістю дизайну є надзвичайно довга колісна база та майже повністю засклений дах, і більша площа пасажирської частини автомобіля також складається зі скла. Скляний дах забезпечить чудовий круговий огляд для водія та пасажирів.

Судячи з концепту, двері, мабуть, можуть складатися назад, що надає концептуальному авто майже комахоподібний вигляд.

Передня частина автомобіля має відносно скромний дизайн та великий значок Citroën. Дизайн також включає світлодіодні фари і денні ходові вогні.

Концепт-кар включає інші цікаві функції, такі як камери замість бічних дзеркал, а також великі аеродинамічні колеса і ковпаки. Проте решта частина автомобіля має дуже гладкий та вигнутий дизайн.

Джерело: building-tech.org

Схожі статі

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)