Концепт Lancia демонструє майбутні елементи Stratos

Зараз Lancia, яка є частиною Stellantis, обмежується однією моделлю, доступною лише в Італії: Ypsilon. Однак незабаром це зміниться, оскільки компанія оголосила, що випустить щонайменше три нові автомобілі до 2028 року. Наступного місяця ми нарешті отримаємо перше конкретне зображення.

Lancia анонсує новий концепт, який так і називається Lancia Concept, напередодні його офіційної презентації 15 квітня цього року. Єдине зображення, доступне на даний момент, показує задню частину моделі, яка виглядає дуже схожою на сучасну інтерпретацію Stratos.

Те, що ви бачите на зображенні, тісно пов’язане з дизайном Pu+Ra Zero, який був представлений в листопаді минулого року. Генеральний директор Lancia Лука Наполітано (Luca Napolitano) говорить про новий концепт наступне:

“Я радий запросити вас на прес-захід Emozione Pu+Ra 15 квітня, щоб відкрити для вас концепцію Lancia, маніфест бренду на наступні 10 років. Відзначте дату і залишайтеся з нами! Попереду ще багато цікавого”.

Це небагато про що говорить, але нам здається, що Lancia презентує свою майбутню мову дизайну, а не конкретну майбутню модель.

Італійська компанія вже офіційно оголосила, що нове покоління Ypsilon буде випущено у 2024 році. Нинішній Ypsilon представлений на ринку з 2011 року, що робить його однією з найдовших моделей в автомобільній індустрії.

Незважаючи на кілька фейсліфтінгів і технічну модернізацію, це все ще традиційний міський автомобіль, що розділяє платформу з Fiat 500 і Panda, які були розроблені ще в 2003 році. За новим Ypsilon послідує новий флагман Lancia у 2026 році та електричний наступник Delta двома роками пізніше.

Схожі статі

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Stellantis розвивається прискореними темпами та святкує свою першу річницю

Пройшов уже рік з моменту створення Stellantis – компанії, яка прагне вирішувати технічні завдання швидко, ефективно та винахідливо, щоб використати можливості прийдешньої ери мобільності, пропонуючи…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)