Краш-тест EuroNCAP: китайці вже на рівних

Дні жахливих результатів краш-тестів для китайських виробників, очевидно, позаду. Дві моделі Great Wall тепер отримали 5 зірок. І два інших електромобіля також були цілком переконливими під час краш-тестів.

Зіркопад для електромобілів: три нові автомобілі з акумуляторним живленням отримали максимальну оцінку в п’ять зірок у краш-тесті EuroNCAP. Крім Tesla Model Y і Genesis GV60, це вдалося і китайському новачку Ora Funky Cat. Його побратим від Great Wall Group — гібридний позашляховик Wey Coffee 01 Plug-In, також отримав максимальну оцінку.

Чотири зірки заробила базова версія міні-кросовера Kia Niro, яка, однак, відповідає критеріям п’ятизіркового рейтингу з опціональним пакетом «Safety Pack». Чотири зірки отримав і маленький автомобіль Hyundai i20.

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)