Люксовий бренд Aehra: перші тизери електропозашляховика перед стартом

Aehra хоче увірватися на ринок розкішних електромобілів. Наразі італійці зробили перше невелике превью своєї дебютної моделі.

Новачок у сегменті розкішних автомобілів Aehra хоче дебютувати з позашляховика на електричній тязі. Купеподібний кросовер вперше покажуть у жовтні, тоді ж італійська компанія хоче оголосити назву. Демонстрація ще однієї моделі у форматі седана запланована на лютий 2023 року, поставки обох моделей почнуться в 2025 році.

Автомобілі базуються на полегшеному карбоновому монококовому шасі. Модель позашляховика розроблена таким чином, щоб забезпечити достатньо місця для п’яти дорослих пасажирів плюс багаж, а заявлений запас ходу становить 800 кілометрів. Крім того, моделі Aehra повинні мати низку систем допомоги, серед яких в майбутньому будуть також функції повністю автономного водіння.

Aehra не хоче створювати власні виробництва. Як і багато інших молодих брендів електромобілів, італійці покладаються на партнерів-виробників. Автомобілі будуть продаватися по всьому світу, ціни перевищуватимуть 100 000 євро.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)