Майже половина українців підтримали гібридний формат роботи

Кожен третій співробітник (34%), що працює віддалено, не готовий виходити в офіс. Він радше напише заяву на звільнення, якщо керівництво наполягатиме на поверненні до звичайного формату. Про це повідомили в співтоваристві кадровиків “HR Ліга” з посиланням на опитування консалтингової фірми Robert Half.

У ньому взяли участь 1000 осіб, які перейшли на віддалену роботу через пандемію.

Майже половина працівників (49%) віддала перевагу гібридній схемі, коли частину часу потрібно проводити в офісі, а решту часу – вдома.

Одночасно 26% громадян категорично не хочуть повертатися в офіс, а четверта частина співробітників виступила проти роботи з дому.

При цьому свобода вибору може вплинути на думку співробітників і повернути їх в офіс. Наприклад, якщо керівництво дозволить самостійно позначати робочий час.

Також працівники позитивно ставляться до інших переваг віддаленої роботи. Йдеться про відсутність дрес-коду і відволікаючих чинників, а також наявності індивідуального робочого простору.

Крім того, частина співробітників чекає від роботодавця фінансування витрат на дорогу та надання певної форми догляду за дітьми.

Нагадаємо, за даними дослідження компаній Boston Consulting Group і Gartner, майже половина українців перейшла на гібридну модель роботи, коли вони тільки кілька днів на тиждень приїжджають в офіс. При цьому 40% компаній повернулися на робочі місця в повному складі.

Автор: ОЛЕНА БУТУРЛИМ

Джерело: ubr.ua

Related Articles

Навіщо і як наймати співробітників без резюме і співбесід

Пошук некваліфікованих співробітників великою мірою ускладнений бар’єрами, які створюють самі роботодавці, акцентуючи увагу на відсіві претендентів. Стандартні процеси залучення кадрів дорого коштують, займають багато часу…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)