Медіасистема Mercedes-Benz несподівано відповіла на питання про Tesla

Водій «Мерседеса» отримав елегантну відповідь на провокаційне запитання

Медіасистема Mercedes-Benz MBUX несподівано зреагувала на питання про Tesla. Один з користувачів TikTok запитав у голосового помічника Linguatronic думку про Tesla. Ввести в оману електроніку не вдалося – комплекс MBUX дав дотепну відповідь.

На питання «What do you think of Tesla» голосовий асистент Linguatronic відповідає нетривіально. Помічник каже, що думає про Tesla те ж саме, що і потенційний власник Mercedes-Benz. «В іншому випадку ви б тут не сиділи», – додає MBUX.

Навряд впевнену і нешаблонну відповідь міг дати штучний інтелект системи MBUX – швидше користувач TikTok виявив свого роду «пасхалку» від програмістів Mercedes-Benz. Ймовірно, розробники тестували голосовий помічник в тому числі провокаційними питаннями і навчили електроніку з гідністю відповідати на деякі з них.

Цікаво, що ролик був записаний в «Мерседесі» з системою MBUX першого покоління, хоча флагманські моделі – S-Class і EQS – оснащуються більш просунутими і потужними інформаційно-розважальними комплексами.

Наприклад, MBUX Hyperscreen в електрокарі не тільки вражає уяву розмірами екрану: електронна система може самонавчатися, розпізнавати жести і навіть передбачати бажання людини.

Джерело: motor.ru

Схожі статі

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)