Помітили дуже побитий Tesla Cybertruck

Перехожі помітили і опублікували в Twitter надзвичайно побитий Tesla Cybertruck, якого транспортували по  громадській вулиці. Тестовий автомобіль, здається, у досить поганому стані, включаючи тріснуте лобове скло, пом’яте крило та подряпані бічні панелі.

Можливо, Tesla випробовує автомобіль перед тим, як запустити його у виробництво. Прихильникам Tesla ця історія нагадала момент, коли головний дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен випадково розбив нібито посилене «броньове скло» великою металевою кулею під час презентації майже три роки тому.

Незрозуміло, для чого компанія використовувала цей конкретний тестовий автомобіль, але, враховуючи неодноразові обіцянки генерального директора Tesla Ілона Маска про те, що пікап зможе пережити практично будь-що — аж до поїдки по поверхні Марса, то ж можна припустити, що тестували саме фізичні межі автомобіля.

На своєму веб-сайті Tesla стверджує, що «екзоскелет» Cybertruck «створений для максимальної міцності та захисту пасажирів» і є «майже непробивним». «Броньоване скло» також призначене для «перерозподілу сили удару з метою покращити стійкість до пошкоджень».

Автомобіль на зображенні також оснащений датчиками та обладнанням для калібрування камери. Користувачі Twitter також відмітили, що Cybertruck і досі має свій громіздкий і непривабливий мегасклоочисник.

З тих пір, як Cybertruck був представлений публіці три довгі роки тому, його виробництво постійно переносилося. За словами Маска, Cybertruck нарешті запустять у виробництво наступного року.

Схожі статі

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Підготовка автосервісу до нового покоління систем допомоги водію (ADAS)

Технік-початківець спостерігає, як фахівець з обслуговування транспортних засобів проводить калібрування сенсорів системи допомоги водієві (ADAS). Вражений технологіями, молодий кандидат на роботу не може стримувати свій…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)