На український ринок виходить китайський люксовий бренд Hongqi

Як стало відомо, вже наступного року на українському ринку вперше з’являться китайські Luxury автомобілі бренду Hongqi (Червоний прапор), які довго взагалі не продавали нікому, крім китайської урядової еліти. За аналогією з автомобілями ЗІЛ та «Чайка» за часів СРСР.

Проте останнім часом бренд Hongqi взяв курс на експансію на світові ринки і тепер його можуть купити «прості смертні», зрозуміло, якщо вони мають гроші на такий автомобіль.

За інформацією AUTO-Consulting на українському ринку буде представлено три різні моделі під відомим китайським брендом:

Седан Hongqi H9 – аналог M-B S-Class, який буде доступний у різних виконаннях, у тому числі і з двоколірним фарбуванням кузова за $69000-91000.

Кросовер Hongqi HS5, який відноситься до сегменту D-SUV і укомплектований 2-літровим турбованим бензиновим двигуном з віддачею 224 к.с. Ціни на HS5 стартують від $42900 до 52000.

І третьою моделлю під емблемою “Червоного прапора” стане повнорозмірний електричний кросовер Hongqi E-HS9 EV із запасом ходу 400 та 500 км. Його можна порівнювати з Rolls-Royce, принаймні, розміри і королівський підхід теж простежується. І ціни теж не малі: від $109000 до 136000.

Дистрибуцією бренду Hongqi в Україні займатиметься компанія Big Bug Cars. Зазначимо, що це перша поява китайського Luxury бренду на українському ринку. Та й у Європі Hongqi є лише у Олександра Лукашенка у Білорусі.

А тим часом амбіції у Hongqi вже не малі. Цього року компанія планує реалізувати вже 200 000 машин, 2022-го — 400 000, а 2025-го — 600 000.

Крім того, найближчими роками марка випустить 21 нову модель та запустить сервіс райдшерингу.

Джерело: autoconsulting.ua

Related Articles

Голова NVIDIA: «У найближчому майбутньому автомобільні підприємства перестануть заробляти на продажах автомобілів для масового споживача»

Генеральний директор компанії Nvidia Дженсен Хуанг в інтерв’ю порталу Automotive News Europe розповів про те, яким він бачить майбутнє автомобільної промисловості. На його думку, технологічний…

«Renaulution»: 14 нових автомобілів до 2025 року, прототипи електромобілів Renault 5 і Mobilize EZ-1, кросовер Dacia Bigster, повністю електричний бренд Alpine та ін.

Французький автовиробник Renault представив новий стратегічний план Renaulution, який покликаний підвищити прибутковість за рахунок активного використання високих технологій та прискорення впровадження електричних і гібридних моделей.…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)