На український ринок виходить новий автомобільний бренд: деталі та фото

На український ринок вийдуть автомобілі відомого китайського бренду BAIC. Вони включатимуть кросовери, позашляховики та електромобілі.

Про це повідомляє офіційний представник компанії в Україні.

Які моделі реалізують в Україні

Кросовер X3

Цей 4,3-метровий автомобіль поставлятимуть з 1,5-літровим 116-сильним бензиновим двигуном та 5-ступінчастою механічною або 4-ступінчастою автоматичною КПП. Ціна буде коливатися від $14 700 до $18 500 в залежності від комплектації.

Кросовери BAIC X55 і X7

Досить великі 4,5-метрові автомобілі з 1,5-літровим турбомотором, що розвиває 150 к. с. у Х55 та 187 к. с. у Х7. Ціна першої моделі складе $21 700-24 700, другої – $31 100-34 100.

Позашляховики BAIC BJ40 Plus та BAIC BJ80

Це рамні великогабаритні автомобілі. Перша модель відрізняється рубаним дизайном у дусі Jeep Wrangler, а друга практично повністю копіює Mercedes-Benz G-Class. Обидві моделі оснащені 2,3-літровою 250-сильною турбочетвіркою та 6-ступінчастою АКПП. Коштуватимуть позашляховики $45-49 000 і $77 800-86 800 відповідно.

Електромобіль BAIC EU5

Він оснащений 218-сильним двигуном, а його запас ходу – 416 км.

BAIC (Beijing Automotive Industry Corp.) – одна з найстаріших китайських державних холдингових компаній, що об’єднує кілька автомобільних і машинобудівних підприємств. Заснована ще у 1958 році і випускає легкові та вантажні авто, а також сільгосптехніку.

Джерело: apostrophe.ua

Схожі статі

На український ринок виходить новий автомобільний бренд: деталі та фото

На український ринок вийдуть автомобілі відомого китайського бренду BAIC. Вони включатимуть кросовери, позашляховики та електромобілі. Про це повідомляє офіційний представник компанії в Україні. Які моделі реалізують в…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Голова NVIDIA: «У найближчому майбутньому автомобільні підприємства перестануть заробляти на продажах автомобілів для масового споживача»

Генеральний директор компанії Nvidia Дженсен Хуанг в інтерв’ю порталу Automotive News Europe розповів про те, яким він бачить майбутнє автомобільної промисловості. На його думку, технологічний…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)