Нове життя: концерн Stellantis перезапустить знаменитий італійський бренд

Lancia повертається на європейський ринок. Уже розпочато розробку кількох нових моделей.

Lancia готує цілу сім’ю нових моделей. Концерн Stellantis вирішив повернути минулу славу знаменитій італійській марці. Про це повідомляє сайт Automotive News.

Наразі стан Lancia близький до критичного. У її лінійці лише одна модель – хетчбек Ypsilon, що продається виключно на батьківщині, в Італії.

Однак до 2024 року ситуація має кардинально змінитись. СЕО Lancia Лука Наполітано розповів, що нові Lancia повернуться на європейський ринок: продажі відновлять у Австрії, Бельгії, Німеччині, Іспанії та Франції. Бренд змінить своє позиціонування – стане ближчим до преміуму та буде розрахований на сімейних покупців середнім віком 55 років.

У розробці вже три нові моделі – кросовер, хетчбек В-класу та нове покоління Lancia Ypsilon, яке запропонують у бензиновій і електричній версіях.

Далі в планах – відродження знаменитої Lancia Delta. Найвідоміша модель марки повернеться у 2026 році, причому як електромобіль. Платформу для неї запозичать у Opel Manta.

До речі, з 2026 року всі Lancia стануть електрокарами. У Stellantis планують, що італійські авто складуть конкуренцію електричним Tesla, Volvo та Mercedes-Benz EQ.

Джерело: focus.ua

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Responses

Your email address will not be published.