Нове Робо-таксі від Baidu

Великі технологічні компанії, такі як Apple, зазвичай демонструють свої інновації на власних заходах, а не на спільних виставках. При цьому їм гарантована увага громадськості. Китайська компанія Baidu, оператор найбільшої пошукової системи Китаю, також дотримується цієї стратегії і представила на «Baidu World 2022» свою розробку – Робо-таксі Apollo RT6.

Apollo RT6 — це вен з автономним керуванням, розроблений в основному для використання в таксі та маршрутних парках. RT6 може вмістити до чотирьох пасажирів. Залежно від конфігурації простір, який використовується для салону в звичайних автомобілях, може бути зайнятий розважальним монітором або ігровою консоллю.

Автономність 4 рівня

Кермо і педалі, за допомогою яких водій може взяти на себе керування в екстреній ситуації, висуваються при необхідності. Таким чином, це транспортний засіб для автономного водіння відповідно до рівня 4.

Baidu має комбіновані датчики, необхідні для орієнтації безпілотного автомобіля в громадському русі на даху RT6 (робо-таксі, шосте покоління). Крім того, безпілотні автомобілі також використовують навігаційні карти високої роздільної здатності. Це обмежує сферу застосування робо-таксі відповідно оцифрованими областями, принаймні, коли комп’ютер бере керування на себе.

Власний сервіс Baidu Apollo Go, який використовує автономні автомобілі, зараз працює в деяких китайських мегаполісах – Гуанчжоу, Пекін, Шанхай і Шеньчжень. Baidu планує випустити десятки тисяч автономних автомобілів на дороги Китаю в найближчому майбутньому. Масове виробництво також допоможе знизити ціни. Про експортні плани поки мова не йде.

Related Articles

Baidu анонсувала електричне роботаксі Apollo RT6 з четвертим рівнем автономності вартістю $37 тис. (відео)

Китайська компанія Baidu представила повністю автономний електромобіль Apollo RT6 призначений для роботи в рамках фірмового сервісу безпілотних таксі Apollo Go. Перші екземпляри надійдуть до автопарку…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)