Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку автомобілів в цілому. З новим 408 бренд PEUGEOT демонструє вершину креативності своєї команди, пропонуючи новий динімчний силует фастбека який взбирається на вершину С-класу. Цей новий PEUGEOT пропонує граціозний та унікальний дизайн, досконалість інженерії, зосереджену на ефективності та розумній електрифікації, а також емоції, які надають передові технології.

Яскрава новинка з її емоційним дизайном, гострими гранями, сміливими лініями корпусу задає нові стандарти класу, виступаючи еталоном і зразком того, як повинен виглядати сучасний динамічний фастбек.

PEUGEOT 408 має граційний силует, що типово для моделей бренду та робить автомобіль ще більш впізнаваним. Його лінії чіткі, решітка радіатора забарвлена в колір кузова, що ідеально поєднується з передньою частиною та дає змогу новому 408 гордо похизуватися новою емблемою PEUGEOT.

Несподіваним рішенням є перевернутий задній бампер, що робить зовнішній вигляд новинки більш суровим та солідним. PEUGEOT 408 надійно стоїть на колесах діаметром 720 мм, а культові 20-дюймові диски мають проривний геометричний дизайн.

Спереду світлодіодні матричні фари, що виконані за технологією PEUGEOT Matrix LED. Дані фари забезпечують більшу ефективність освітлення і безпеку руху. Ззаду використовується технологія Full LED: світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «пазурів», що створює фірмовий «світловий підпис» та ідеально інтегрує 408 у сімейство PEUGEOT.

Новинка є справжнім прикладом еволюції дизайну і технологій. Наприклад, радар для систем допомоги при водінні ховається за новим логотипом: це стало можливим завдяки використанню нових матеріалів, які сумісні з радіолокаційними хвилями. Таким чином, логотип вдалося розмістити точно по центру решітки радіатора, а номерний знак перемістився трохи нижче.

 1. Сучасна конструкція, висока ефективність

Новий PEUGEOT 408 побудований на основі нової генерації платформи EMP2 (Efficient Modular Platform 2), яка дозволяє створювати автомобілі з різними типами силових установок в межах однієї моделі. Для новинки запропоновані як традиційні ДВС-версії, так і електрифіковані модифікації. Наприклад, уже зі старту продажів, для Нового PEUGEOT 408 будуть доступні дві версії у вигляді гібрида (PlugIn Hybrid, з можливістю зарядки від розетки).

Новий PEUGEOT 408 має довгу колісну базу 2,787 м, що забезпечує достатньо комфортний простір для задніх пасажирів. Загальна довжина новинки становить 4,69 м, а ширина – 1,859 м із складеними дзеркалами.

Об’єм багажного відсіку в стандартному варіанті становить 536 літрів. При складанні заднього дивана, об’єм багажного відсіку збільшується до максимального значення в 1 611 літри.

Новий PEUGEOT 408 пропонується з колісними дисками розмірністю від 17 до 20 дюймів. А також – з висококласними шинами, які сприяють підвищенню ефективності в їзді, зниження опору коченню, поліпшенню зчеплення з дорогою. Все в повній відповідності з вимогами Бренду в питаннях еталонної поведінки автомобіля на дорозі.

 1. Досконалість та ефективність в серці автомобіля

Під час проектування та розробки нового 408, команда PEUGEOT поставила собі за ціль збільшення ефективності новинки, за рахунок зменшення споживання палива та обмеження викидів CO₂.

Особливу увагу було приділено аеродинаміці нового PEUGEOT 408, щоб покращити енергетичний баланс. Бампер, кришка багажника, дифузор, стійки кузова, дзеркала, екрани під кузовом і тд – всі частини кузова були оптимізовані. Це вдалося завдяки тісній співпраці між дизайнерами PEUGEOT та інженерами з аеродинаміки – співпраця, яка натхненна роботою команди дизайнерів і інженерів PEUGEOT під час створення гіперкара 9X8.

Та оскільки для Бренду слова «Power of Choice» – це не порожній звук, то для досвідчених пілотів і вимогливих клієнтів Новий PEUGEOT 408 пропонуватиме відразу два Plug-in гібрида:

 • PLUGIN HYBRID 225 eEAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 180 к.с. (132 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 26 г / км, запас ходу на електротязі до 59 км (згідно WLTP, в процесі уточнення);
 • PLUGIN HYBRID 180 eEAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 150 к.с. (110 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 25 г / км, запас ходу на електротязі до 60 км (згідно WLTP, в процесі уточнення).

Обидві версії гібридів оснащені батареєю типу «Літій-Іон» має ємність 12,4 кВт·год і потужність 102 кВт. Доступні два типи бортових зарядних пристроїв: стандартний однофазний зарядний пристрій на 3,7 кВт і додатковий однофазний зарядний пристрій на 7,4 кВт.

Стандартний час заряджання в залежності від типу зарядного пристрою:

 • Від домашньої зарядної станції типу  Wall Box потужністю 7,4 кВт (32 А) і однофазного вбудованого зарядного пристрою на 7,4 кВт – повна зарядка за 1 годину 55 хвилин.
 • Від посиленої розетки (16 А) і з однофазним вбудованим зарядним пристроєм потужністю 3,7 кВт – повна зарядка за 3 години 50 хвилин.
 • Від стандартної розетки (8 А) і за допомогою однофазного вбудованого зарядного пристрою (3,7 кВт) повна зарядка займає приблизно 7,5 годин.

Також доступний двигун внутрішнього згоряння: 1,2-літровий 3-циліндровий бензиновий двигун PureTech потужністю 130 к.с., який відповідає останнім нормам викидів CO₂. Слід зазначити, що всі двигуни нового PEUGEOT 408 оснащені 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, що гарантує спокій і ефективність.

Для даної моделі відсутня версія з дизельним двигуном, але запланований вихід повністю єлектричної версії.

 

 1. Високотехнологічні інновації та системи допомоги водієві.

У салоні Нового PEUGEOT 408 вас зустрічають численні сучасні системи допомоги водієві, які відображають високотехнологічну суть моделі 408 і демонструють все «ноу-хау» Бренду.

На борту нового PEUGEOT 408 широкий спектр систем допомоги водієві останнього покоління, які отримують інформацію, зібрану 6 камерами та 9 радарами, які роблять керування, маневрування та подорожі більш безпечими та плавними.

Одним з кращих прикладів подібного є пакет Drive Assist 2.0 (буде доступний трохи згодом), який робить ще один крок до автономного водіння. Даний пакет включає в себе адаптивний круїз-контроль, систему утримання в смузі руху, а також дві нові функції:

напівавтоматичне перестроювання по смугах – система передбачає, що водій обжене автомобіль попереду і потім допоможе йому повернутися в свій ряд, працює на швидкості від 70 км/год до 180 км/год;

підтримання рекомендованої швидкості – система пропонує водієві підлаштувати свою швидкість руху (прискориться або сповільниться) відповідно до знаків швидкісних лімітів.

Крім того, новинка готова здивувати обладнанням, яке раніше зустрічалося тільки в автомобілях преміум класу. Наприклад:

– радари далекого радіусу дії (75 метрів) для системи контролю «сліпих зон» дзеркал заднього виду;

– система попередження втоми водія, яка виявляє порушення пильності під час тривалої їзди та на швидкості понад 65 км/год, аналізуючи мікрорухи керма.

– система нічного бачення Night Vision, яка виявляє тварин та пішоходів перед транспортним засобом вночі або в умовах поганої видимості;

– попередження про перехресний трафіку ззаду;

– камера заднього виду з 180-градусним кутом огляду і HD-розширенням;

– система допомоги при паркуванні з 360-градусним «круговим» оглядом і чотирма камерами (спереду, ззаду, справа, зліва);

– підігрів лобового скла по всій площі та підігрів рульового колеса;

– авто-перенастроювання дзеркал заднього виду при виборі передачі заднього ходу.

Звичайно, Новий PEUGEOT 408 пропонує максимально широкий спектр обладнання, систем, функцій, технологій, які перебувають на варті безпеки та комфорту в кожній поїздці:

– адаптивний круїз-контроль з функцією «Stop & Go» (для автомобілів з АКПП EAT8), який дозволяє підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду;

– адаптивний круїз-контроль з робочим діапазоном швидкостей від 30 км/год (для автомобілів з МКПП), який дозволяє підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду;

– система автоматичного екстреного гальмування АЕВ (Automatic Emergency Braking), яка розпізнає автомобілі, пішоходів, велосипедистів, працює вдень і вночі на швидкостях від 7 км/год до 140 км/год, а також може подавати сигнал-попередження;

– активний контроль рядності і попередження про ненавмисному перетині ліній розмітки ряду (з корекцією курсу в рамках свого ряду/смуги руху;

– автоматичне перемикання світла «дальній / ближній»;

– розширена система розпізнавання дорожніх знаків (обмеження швидкості, знак зупинки, односторонній рух, заборона обгону, кінець заборони на обгін, пр.);

– люк із шторкою проти сонця;

– електричне гальмо стоянки з керуванням кнопкою (у всіх версіях).

 

 1. Справжня насолода від водіння завдяки PEUGEOT i-Cockpit®

Концепція облаштування інтер’єру PEUGEOT iCockpit® – це вже частина ДНК Бренду. З кожним поколінням та моделлю оригінальний фірмовий салон поліпшується і вдосконалюється. Новий PEUGEOT 408 стає символом змін в питаннях ергономіки, якості, дизайну, технологій. У тому числі – завдяки новій інформаційно-розважальній мультимедійній системі PEUGEOT i-Connect®.

Салон PEUGEOT i-Cockpit® в Новому PEUGEOT 408, як і більшість новинок бренду, виконаний за принципом «центрального місця для водія-пілота»: все побудовано навколо екрану, який задає оптимальну ергономіку посадки водія. Але це проявляється максимально акуратно, що пасажир не буде відчувати себе обділеним: наприклад, центральна консоль навмисно розгорнута і «відкрита» в бік пасажира. Бажання створити баланс між двома людьми спереду – це був один з пріоритетів при компонуванні і формуванні стилю інтер’єру.

Примітна арка центральної консолі переходить в спеціальний слот, де облаштована ніша з бездротовою зарядкою для смартфона. Інша частина центральної консолі спроектована так, щоб служити для розміщення речей і досягнення більшого комфорту в дорозі – адже тут знайшли собі місце:

– два підстаканники великого діаметра;

– чотири роз’єми USB Type-C (для зарядки і передачі даних);

– безліч ніш і відсіків для речей (до 34 літрів об’єму);

– зручний підлокітник.

Унікальний дизайн інтер’єру підкреслений різноманітністю оздоблювальних матеріалів і декору в салоні. Наприклад, світлодіодна «атмосферна» підсвічування (8 кольорів на вибір) висвітлює центральну консоль і дверні панелі. Останні, в свою чергу, мають покриття з тканини або алькантари, а також прикрашені алюмінієвим декором.

 1. Мультимедіа i-Connect and i-Connect Advanced

Нова інформаційно-розважальна мультимедійна система PEUGEOT i-Connect об’єднує найкраще з двох світів – світу автомобілів та світу смартфонів. Все залежить лише від бажань власника. Навіть «власників»: адже дана система може зберігати до восьми профілів користувачів, що дуже зручно і ергономічно. Один дотик дисплея – і ось вже вибрані відповідні налаштування!

Функція інтеграції смартфонів і відображення їх інформації тепер бездротова. Крім того, за допомогою технології Bluetooth можна одночасно підключити два телефони.

Центральний 10-дюймовий сенсорний HD-дисплей простий в налаштуванні, пропонує багатовіконний режим і підтримку «віджетів» або ярликів. Плюс він дуже швидко відгукується на дотик – прям, як планшет або смартфон.

Мультимедійна система PEUGEOT iConnect Advanced забезпечує максимальну ефективність і точність навігації, завдяки технології TomTom connected. В даному випадку, навігаційна карта може відображатися на всій площі 10-дюймового дисплея, що підвищує зручність використання. Також передбачена функція оновлення карти «по повітрю».

Команда «OK, PEUGEOT» підключає функцію голосового управління. Причому фрази можна вимовляти природним чином, ніби це діалог з людиною. Голосові команди дають можливість управляти запитами і різними функціями інформаційно-розважальної системи. У підсумку – все це просто зручно і безпечно у використанні.

 1. Зручні і комфортабельні сидіння, якісний звук

Новий PEUGEOT 408, розроблений як фастбек найвищого класу С-сегменту, тому пропонує широкий вибір обладнання, розробленого для насолоди від далеких подорожей та буденних поїздок по місту.

Дизайн сидінь Нового PEUGEOT 408 розроблений так, щоб забезпечити максимальний комфорт – як візуальний комфорт від споглядання, так і комфорт посадки. Важливо відзначити, що передні сидіння мають AGR-сертифікат схвалення (Aktion für Gesunder Rücken, Кампанія «За здорову спину»). Дані крісла відрізняються чудовою ергономікою і зручністю посадки, а також широкими діапазонами регулювань. Нарешті, передні сидіння можуть бути оснащені 10-позиційними електричними регулюваннями з двома налаштуваннями пам’яті, а також 8-ми секційним масажем з 5-ма режимами роботи.

Задній простір особливо великий завдяки довгій колісній базі 2,787 м, що робить новий 408 найбільш просторим PEUGEOT для задніх пасажирів: у них є 188 мм простору для колін.

На другому ряду сидінь пасажирів зустрічає відмінний простір: завдяки довгій колісній базі 2,787 м, що робить новий 408 найпростішим PEUGEOT для задніх пасажирів. Крім того, ззаду передбачено два роз’єми USB TypeC (починаючи з комплектації Allure), які можна використовувати і для зарядки смартфона, і для передачі даних.

Ідеальну атмосферу салону доповнює ідеальне звучання висококласної аудіосистеми FOCAL® Premium HiFi. Особливістю даної системи є 10 динаміків, які створені по ексклюзивними запатентованими технологіями:

– чотири високочастотних алюмінієвих динаміка-твітера з перевернутим куполом;

– чотири низькочастотних динаміка з мембраною (діафрагмою) Polyglass і кріпленням TMD (Tuned Mass Damper);

– один центральний динамік з мембраною (діафрагмою) Polyglass;

– один каплеподібний сабвуфер PowerFlower™.

Новий PEUGEOT 408 вийде на європейський ринок на початку 2023 року. PEUGEOT 408  – це автомобіль із глобальними амбіціями, який спочатку буде вироблятися в Мюлузі, Франція, для європейського ринку, а потім вийде на китайський ринок та почне локальне виробництво на заводі в Ченду в Китаї.

Детальна інформація про PEUGEOT – на сайті www.peugeot.ua.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)