Новий Audi A6 Avant e-tron з запасом ходу до 700 км

Концепт Audi A6 Avant e-tron покликаний встановити нові стандарти в плані запасу ходу і за даними WLTP проїжджає 700 кілометрів. Щоб забезпечити швидку підзарядку батареї, компанія з Інгольштадта використовує 800-вольтову технологію.

Перший електричний універсал від Audi

Компанія з Інгольштадта анонсувала концептуальний електричний універсал A6 Avant e-tron, який має вийти на ринок у 2024 році. Очікується, що автомобіль встановить нові стандарти у низці дисциплін.

Можливість швидкої зарядки

Завдяки 800-вольтовій технології, концепт Audi A6 Avant e-tron зможе досягти потужності зарядки 270 кіловат на зарядних станціях постійного струму. Таким чином, батарея заряджається з п’яти до 80 відсотків за 25 хвилин і повинна бути здатна поповнити запас ходу на 300 кілометрів за десять хвилин.

Великий запас ходу

З батареєю ємністю до 100 кВт-год можна досягти запасу ходу 700 кілометрів відповідно до WLTP. Це також забезпечується низьким значенням cW, яке за даними Audi становить 0,22.
Високовольтна система складається з наступних компонентів:

Високовольтна батарея

В основі Audi лежить архітектура PPE (Premium Platform Electric). Тут модуль батареї розташований між осями, що робить можливим відносно пласку компоновку.

Електродвигуни

У найпотужнішій версії два електродвигуни на передній і задній осях мобілізують потужність 350 кіловат і крутний момент 800 ньютон-метрів.

Швидка зарядка

Зарядка змінним струмом можлива потужністю до 22 кіловат (ліворуч і праворуч відповідно), а постійним струмом – до 270 кіловат.

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)