Онлайн-продажі Mazda в Європі: розпочали з флагмана

Все більше продажів автомобілів обробляються через Інтернет. Mazda розуміє це і пропонує новий CX-60 в Європі своїм клієнтам цифровим способом. Правда, спочатку як лізингову пропозицію.

Mazda хоче більше зосередитися на цифрових пропозиціях і обробці під час оренди своїх моделей. Кампанія стартує з нового CX-60. Тепер його можна налаштувати на веб-сайті компанії в поєднанні з 3,3-літровим рядним шестициліндровим дизелем потужністю 187 кВт / 254 к.с. Після цього можна укласти договір лізингу, використовуючи цифровий рахунок а цифровий підпис.

Щомісячна лізингова ставка для дизельної Mazda CX-60 починається в Європі з 505 євро (з податками) для приватних клієнтів у рамках передпродажної пропозиції, комерційні клієнти сплачують від 416 євро (без податків). Витрати на реєстрацію і трансфер включені у вартість. Пропозиція дійсна до 31 грудня цього року, і очікується, що транспортні засоби надійдуть через дилерські центри Mazda в другому кварталі 2023 року.

Торгівля повністю інтегрована

«З новою пропозицією онлайн-лізингу ми додаємо ще один привабливий для клієнтів канал продажів і, таким чином, ще сильніше входимо в епоху цифрових технологій», — сказав Фелікс Гебхарт, директор з продажу Mazda Motors Німеччина в Леверкузені. Онлайн-лізинг був розроблений спільно з Mazda Finance таким чином, щоб гарантувати повну інтеграцію дилера.

Згідно з інформацією, обробку бере на себе обраний індивідуально партнер або дилерський центр поблизу місця проживання клієнта: дилер зв’язується з клієнтом і обговорює деталі доставки та передачі автомобіля. Як варіант, договір лізингу можна укласти і безпосередньо в роздріб на ідентичних умовах.

Гебхарт: «Інтегруючи мережу Mazda, ми створюємо оптимальний, послідовний досвід клієнтів — як онлайн, так і в дилерському центрі».

Related Articles

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)