Онлайн-продажі Mazda в Європі: розпочали з флагмана

Все більше продажів автомобілів обробляються через Інтернет. Mazda розуміє це і пропонує новий CX-60 в Європі своїм клієнтам цифровим способом. Правда, спочатку як лізингову пропозицію.

Mazda хоче більше зосередитися на цифрових пропозиціях і обробці під час оренди своїх моделей. Кампанія стартує з нового CX-60. Тепер його можна налаштувати на веб-сайті компанії в поєднанні з 3,3-літровим рядним шестициліндровим дизелем потужністю 187 кВт / 254 к.с. Після цього можна укласти договір лізингу, використовуючи цифровий рахунок а цифровий підпис.

Щомісячна лізингова ставка для дизельної Mazda CX-60 починається в Європі з 505 євро (з податками) для приватних клієнтів у рамках передпродажної пропозиції, комерційні клієнти сплачують від 416 євро (без податків). Витрати на реєстрацію і трансфер включені у вартість. Пропозиція дійсна до 31 грудня цього року, і очікується, що транспортні засоби надійдуть через дилерські центри Mazda в другому кварталі 2023 року.

Торгівля повністю інтегрована

«З новою пропозицією онлайн-лізингу ми додаємо ще один привабливий для клієнтів канал продажів і, таким чином, ще сильніше входимо в епоху цифрових технологій», — сказав Фелікс Гебхарт, директор з продажу Mazda Motors Німеччина в Леверкузені. Онлайн-лізинг був розроблений спільно з Mazda Finance таким чином, щоб гарантувати повну інтеграцію дилера.

Згідно з інформацією, обробку бере на себе обраний індивідуально партнер або дилерський центр поблизу місця проживання клієнта: дилер зв’язується з клієнтом і обговорює деталі доставки та передачі автомобіля. Як варіант, договір лізингу можна укласти і безпосередньо в роздріб на ідентичних умовах.

Гебхарт: «Інтегруючи мережу Mazda, ми створюємо оптимальний, послідовний досвід клієнтів — як онлайн, так і в дилерському центрі».

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)