Операційний директор Stellantis у Європі: “Бренди та корпорації, які ігнорують цифровізацію, зникнуть” 

Електромобільність дихає в потилицю виробникам і дилерам. Потрясіння в галузі означає великі витрати та інвестиції. Уве Хохгешурц, головний операційний директор Stellantis у Європі, виступив на галузевому саміті IfA на тему «Аналіз різноманітності брендів і фрагментованих ринків — контроль і ефективність розвитку ринку».

Автомобільна промисловість перебуває у розпалі найбільших потрясінь у своїй історії. Що стосується технологічних змін, це також означає, що в майбутньому усы будуть спеціалістами з електрики, а фахівці з двигунів внутрішнього згоряння стануть поодинокими експертами. У цьому переконаний Уве Хохшурц, COO Enlarged Europe Stellantis. Багато великих міст зроблять свої центральні частини недоступними для бензинових і дизельних автомобілів. Його послання чітке: усі бренди Stellantis стануть електричними. «Той, хто зараз не розробляє електромобілі для всіх своїх брендів, напевно залишиться позаду в наступні кілька років».

Stellantis наразі має 20 повністю електричних транспортних засобів, а до 2024 року планує додати ще 28.

«Кожен, хто хоче інвестувати в електромобілі, повинен витрачати багато грошей, щоб залишатися конкурентоспроможними. У 2035 році ми будемо на 100 відсотків електричними, але що представлятиме собою компанія вже через кілька років? Це цікаве питання. Нам доведеться мати справу з великою кількістю конкурентів, в тому числі з Китаю».

Різноманітність як фундамент

Stellantis — це злиття багатьох традиційних брендів, міжнародна компанія зі 170 країн світу на всіх континентах, яка фокусується на нових технологіях майбутнього. Виробництво відбувається в 30 країнах.

«Ми є привабливим роботодавцем і маємо залучати таланти з усіх континентів, тому що автомобільний ринок є глобальним. Робота має бути довгостроковою та цікавою для працівників»

Stellantis завершив перше півріччя 2022 року з «надзвичайними показниками», досягнувши «найкращих результатів за всю історію» та генеруючи маржу в 14 відсотків, підкреслив Хохшурц. «Більше майже всіх виробників». Поточний чистий прибуток становить вісім мільярдів євро, а на кінець року очікується значення від 15 до 16 мільярдів євро. Компанія Stellantis продала на 50% більше електромобілів, ніж за аналогічний період минулого року. Діапазон цін на транспортні засоби коливається від 6 000 євро до 200 000 євро.

У майбутньому Stellantis планує стати технологічною компанією, що керує мобільністю, яка приймає нові виклики завтрашнього дня, зокрема електрифікацію. «Саме тому ми вважаємо, що ми маємо особливо хороші позиції в усьому світі та в Європі».

Більше чи менше брендів?

«Всі бренди мають своїх клієнтів, свої переваги, свої традиції та свою лояльність», – продовжив менеджер. Тому важко відповісти, чи варто автомобільній компанії мати більше чи менше марок. «Я не думаю, що існує один рецепт. Але я вірю, що ми маємо рацію з нашим підходом. Ми можемо запропонувати технології майбутнього з усіма брендами, чого інші виробники, менші за розміром, можливо, не зможуть».

Тема цифровізації також є дуже важливою: «Клієнти захочуть купувати свій автомобіль цифровим способом і не погодяться, що ціна транспортного засобу в Інтернеті відрізняється від ціни у дилера. Тут, як група, ми знову маємо можливість розробити найкращу технологію і передати всім нашим брендам”, – сказав Хохшурц. «Alfa Romeo, наприклад, не змогла б зробити це сама, це стосується в певній мірі і інших брендів, які недостатньо великі, щоб інвестувати в нові технології. Бренди та корпорації, які ігнорують цифровізацію, зникнуть. 

 

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Responses

en_GBEnglish (UK)