Перше повітряне таксі eVTOL від Archer готове до власних випробувань

Планується, що Midnight розпочне процес сертифікації FAA на початку 2024 року.

Перша робоча модель аеротаксі eVTOL від Archer Aviation, дизайн якої був представлений у листопаді минулого року, вже готова. Каліфорнійська компанія планує розпочати тестування в найближчі місяці та вже розпочала процес розробки відповідного прототипу.

«Усі основні аероструктури — це крило, хвостове оперення, фюзеляж тощо — були побудовані та з’єднані разом. Наша команда встановила значну частину електропроводки, електроніки, приводів та інших систем, і наразі ми плануємо розпочати нашу кампанію льотних випробувань цього літака в середині 2023 року», — сказав Адам Голдштейн, засновник і генеральний директор, звертаючись до інвесторів. під час квартального дзвінка про прибутки.

Повністю електричний транспортний засіб під назвою Midnight — це літальний апарат eVTOL з пілотом і чотирма пасажирами, вантажопідйомністю понад 1000 фунтів (453 кг) і оптимізований для спільних поїздок на короткі відстані близько 20 миль, з швидким часом зарядки приблизно 10 хвилин між ними.

Фірма прагне змінити міжміські перевезення, замінивши годину поїздки на автомобілі в пробці 10-20-хвилинними польотами на електричному повітряному таксі, які є «безпечними, стійкими, мають низький рівень шуму та конкурентоспроможні за ціною в порівнянні з наземним транспортом», — йдеться в дописі в блозі.

Компанія Archer Aviation підтвердила, що її новий літак Mignight був переведений на льотно-випробувальний центр поблизу муніципального аеропорту Салінас, Каліфорнія. Archer планує використовувати модель для внутрішнього тестування, яке допоможе фірмі оптимізувати свою модель для вхідного процесу сертифікаційного тестування FAA, який має розпочатися на початку 2024 року, приблизно за рік до початку комерційної діяльності.

Також вже розпочато роботу над шістьма додатковими моделями Midnight, які відповідають стандартам FAA, на своїй виробничій інфраструктурі в Сан-Хосе, Каліфорнія. Перший запланований на кінець 2023 року. Archer планує використовувати ці моделі для своїх перших пілотованих випробувань на початку 2024 року; до того часу всі його тестові запуски проходитимуть дистанційно.

Компанія стверджує, що літак Midnight, який використовувався для початкових льотних випробувань, буде майже ідентичним до нових моделей, які готуються до сертифікації FAA. «Геометрія дуже схожа, аеротехнічні характеристики дуже схожі, компоненти силової установки — все, по суті, те саме, що буде на сертифікованому літаку», — сказав Том Муніз, головний операційний директор компанії. Фірма планує використовувати випробувальний політ даних для оптимізації своїх операцій перед проходженням процесу сертифікації FAA.

Джерело: interestingengineering.com

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)