Перше тизерне зображення Mazda CX-90

Перше тизерне зображення показує елемент дизайну позаду переднього крила з написом «Inline 6». CX-90 є першою японською моделлю, яка оснащена новим 3,0-літровим рядним шестициліндровим двигуном із турбонаддувом у вигляді бензинового двигуна Skyactive-X із запалюванням від стиснення (SPCCI – запалювання від стиснення, кероване іскрою). Він поставляється з 48-вольтовою гібридною системою.

В якості додаткового двигуна великий позашляховик також може мати приводні агрегати від CX-60, який пропонується в Європі – 2,5-літровий рядний чотирициліндровий турбомотор з електродвигуном, що забезпечує системну потужність 327 к.с.

В основі моделі лежить платформа “Large Architecture” («Велика архітектура»). Ця платформа призначена для заднього приводу з поздовжнім розташуванням двигунів і опціональним повним приводом I-Active. Повний привод, ймовірно, є стандартним для CX-90, зрештою, ця модель є топовою моделлю Mazda.

Схожі статі

Не іскрить? Як вчасно розпізнати несправність котушки запалювання

Система запалювання — одна з найвідповідальніших у будь-якому автомобілі. І якщо про важливість вчасної перевірки та заміни свічок і високовольтних  дротів автолюбителі зазвичай не забувають,…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)