Перше у світі ательє Maybach відкрилося у Шанхаї

Перше у світі ательє Maybach Atelier відкрилося за адресою № 558 Bund Finance Center у Шанхаї – місті, яке вирує творчістю та натхненням. Ця нова спеціальна концепція роздрібної торгівлі створює вишуканий досвід для клієнтів і ентузіастів бренду.

Ательє запропонує: приватні салони, програми фізичного та цифрового мистецтва, 3D тактильну конфігурацію та нову концепцію цифрових інсталяцій. І, звісно, ​​клієнти зможуть придбати автомобіль під експертним супроводом консультантів Mercedes-Maybach.

Тема ексклюзивного відкриття в Шанхаї — «Спадщина з інноваціями». Клієнти високого класу, інвестори та митці були запрошені відчути ключові елементи бренду у зв’язку з сучасними китайськими «обрядами», такими як мистецтво, музика та культура.

Модель MANUFAKTUR, один із 3 основних автомобілів, представлених під час заходу, була спеціально підібрана для Китаю. Такий підхід має на меті запропонувати ще більш індивідуальний досвід для задоволення потреб клієнтів у топовому сегменті портфоліо Mercedes-Benz.

Схожі статі

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)