Перший електрокар Porsche помітили на засніжених дорогах Норвегії


На засніжених дорогах Норвегії був помічений перший електричний автомобіль від німецької компанії Porshe. Модель Taycan неодноразово випробовували на Нюрбургринзі, і тепер, мабуть, виробник вирішив перевірити електрокар в зимових умовах.

На одному знімку два прототипи Taycan, схоже, були зупинені на дорозі, і в одного з автомобілів був відкритий капот. Помічені автомобілі були без логотипів і значків, а також зі спеціальними накладками, що імітують вихлопні труби.

Слід зазначити, що компанія активно готується до серійного виробництва свого першого електрокара. У свій завод в Цуффенхаузені виробник інвестує 700 мільйонів євро. За ці гроші буде вдосконалена конвеєрна система, яка транспортує компоненти системи приводу, облаштований новий складальний і логістичний цех, новий цех фарбування та спеціальний кузовний цех.

За повідомленням німецького новинного видання WirtschaftsWoche, автовиробник зараз планує виробляти 40 000 одиниць Taycan в рік, що вдвічі перевищує його початкові плани.

Porsche Taycan

Porsche Taycan, без сумніву, є одним з найбільш очікуваних електромобілів 2019 року. Електромобіль, який офіційно дебютує в цьому році, – це перший великий поштовх Porsche у сфері електромобільності.

Porsche Taycan може похвалитися часом розгону від 0 до 100 км за 3,5 секунди і максимальною швидкістю 248 км на годину. Потужність нового електричного авто складе 600 кінських сил (440 кВт). Не менш вражаючим є те, що Taycan зможе проїхати до 500 км без підзарядки. Більш того, Porsche працює над мережею швидких зарядних станцій, які дозволять заряджати електромобіль за 15 хвилин, продовживши запас ходу на 400 км.

Ціни на Taycan ще не оголошені. Проте представник бренду Porsche Global заявив, що Taycan буде пропонуватися в трьох моделях – Taycan, Taycan 4S і Taycan Turbo. За наявними відомостями, ціни стартують з 90 000 долл. США для Taycan, до 90 000 дол. США для 4S і більше 130 000 долл. США для Turbo.

Відзначимо, що саме в Норвегії вже оформлено 2 600 попередніх замовлень на Porsche Taycan.

Джерело: inforesist.org

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

Responses

Your email address will not be published.