Перший електромобіль Suzuki з’явиться на ринку до 2025 року

Японський виробник компактних автомобілів Suzuki Motor випустить свій перший повністю електричний автомобіль 2025 фінансовому році.

Як повідомляє Nikkei, новий електрокар буде запущений в Індії, головному осередку Suzuki, а потім буде представлений споживачам в Японії і Європі.

Початкова ціна автомобіля складе 1,5 мільйона ієн ($ 13 700) або навіть менше.

Продажі електромобілів повільно ростуть в Індії, п’ятому за величиною автомобільному ринку в світі, в той час щорічні реєстрації нових автомобілів досягають близько 3 млн одиниць. Уряд має намір збільшити частку ринку електромобілів з продажів до 30% до 2030 року. Для досягнення цієї мети Індія пропонує пільги покупцям електромобілів на суму 100 млрд рупій ($ 1,3 млрд) протягом трирічного періоду, починаючи з 2019 року. У червні уряд Індії вирішив продовжити заходи стимулювання ще на два роки.

Частка Suzuki на ринку Індії складає близько 50%. Додаючи електромобілі в свій місцевий асортимент, виробник сподівається зберегти там свою конкурентноздатну присутність.

На операції компанії сильно вплинула глобальна нестача чіпів, яка створює труднощі у виробництві автомобілів в усьому світі. У квітні Suzuki оголосила, що припиняє виробництво на двох з трьох своїх заводів в Японії через брак напівпровідників.

Виробництво легкових автомобілів Suzuki в Японії склало 940 000 автомобілів в фінансовому році, що закінчився в березні 2020 року.

Джерело: news.finance.ua

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Responses

Your email address will not be published.