ПЕРШІ ЗОБРАЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ЛЮКС-КЛАСУ KRAЇNA 225

Український автопром переживає важкі часи, але це не означає, що в нашій країні не ведуться цікаві розроблення в галузі автотранспорту, зокрема, легкового. Особливе місце у цьому відношенні займають електричні машини. Так, уже кілька років у Кривому Розі працюють над створенням електричної вантажівки CoolOn, а в Харкові нещодавно представили прототип ультра-бюджетного електромобіля Lulida. Тепер на світ з’явився ще один проєкт – електромобіля люкс-класу під назвою Kraїna 225 Shooting Brake Coupe.

Керівник цього проєкту – старший дизайнер компанії McLaren Максим Шкіндер. Максим народився та виріс у місті Енергодар Запорізької області, проте свій трудовий досвід заробляє за кордоном у відомих автовиробників. Чотири роки Шкіндер працював у Skoda, а в McLaren працює останні майже 8 років. Ідею намалювати український електромобіль виношувалася кілька років, і ось днями презентував перші ескізи.

За словами Максима, завданням було розробка електромобіля з конкурентоспроможним дизайном. Джерелом натхнення стала вітчизняна промислова спадщина, у тому числі найбільшим літаком у світі, котрий свого часу спроєктувало КБ Антонова – АН-225 Мрія. Звідси в названих машинах і є число «225».

«Ми об’єднали зусилля з іншими талановитими фахівцями з України, які працюють за кордоном в автомобільних та IT компаніях, щоб показати, на що здатний колективний розум», – написав Максим Шкіндер на своїй сторінці у Фейсбук.

Чи буде втілений Kraїna 225 Shooting Brake Coupe у металі, покаже час, але у будь-якому випадку він залишиться у статусі шоу-кара. Як відзначив Максим Шкіндер, це некомерційний, а концептуальний проєкт, який спрямований на дослідження та експерименти.

Джерело: nextcar.ua

Схожі статі

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Stella Vita — прототип будинку на колесах із живленням від сонячних батарей, який зацікавив фахівців Mobilize

Електромобілі, які працюють на сонячній енергії, — нездійсненна мрія чи реальність, яка вже не за горами? Для команди студентів Solar Team з Ейндховенського технологічного університету…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)