Побити Tesla її ж зброєю: Mercedes першим у Європі починає продаж машин з автопілотом

Mercedes-Benz став першим автовиробником у Європі, який отримав повний юридичний дозвіл на продаж автомобілів із просунутим автопілотом третього рівня. Система Drive Pilot дозволяє водієві повністю прибирати руки з керма під час руху.

Про це повідомляє прес-служба Mercedes-Benz.

Першим новою технологією став седан Mercedes-Benz S-Class. Новий комплекс систем активної безпеки Drive Pilot вже схвалений у Німеччині і водночас німецькі машини проходять сертифікаційні випробування у Китаї та США.

Drive Pilot був представлений ще у 2020 році разом із офіційною прем’єрою нового Mercedes-Benz S-Class. Але вирішення юридичних питань тривало майже два роки. Система від Mercedes-Benz поки що працює тільки на певних ділянках мережі автобанів Німеччини і лише на швидкості до 60 км/год. Водій завжди має бути готовий взяти на себе керування машиною.

“Drive Pilot дозволяє водієві відволіктися від дороги і зосередитися на деяких другорядних діях, будь то спілкування з колегами з гучного зв’язку, робота в інтернеті перегляд фільму”, – зазначають у Mercedes-Benz.

Цікаво, що в режимі Drive Pilot на центральному екрані автомобіля можна активувати програми, які під час звичайного руху машини заблоковані.

Незважаючи на суттєві швидкісні обмеження нової системи, помічник відмінно підійде для руху в пробках. На момент запуску Drive Pilot працюватиме на ділянках німецьких трас загальною довжиною 13,2 тис. км.

На відміну від Tesla, в яких використовуються виключно камери, у німецькому седані також встановлені LiDAR, радари дальньої дії та камери. Машина навіть має вбудований зовнішній мікрофон, який дозволяє почути наближення автомобілів швидкої допомоги, а датчик вологості в колісній арці дозволяє контролювати стан дорожнього покриття.

Система Drive Pilot на Mercedes-Benz почне працювати з початку 2022 року. Mercedes-Benz не приховують, що спочатку автопілот буде доступний для флагманського седана, але з часом ця технологія з’явиться і на інших моделях компанії. До кінця десятиліття система пропишеться на всіх машинах актуальної модельної лінійки.

Джерело: ua.news

 

Схожі статі

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)