Покоління онлайн-покупок на прикладі Німеччини: все більше і більше людей купують свій автомобіль виключно цифровим способом

Згідно з репрезентативним опитуванням mobile.de, близько 42 відсотків постійних онлайн-покупців готові купити новий автомобіль безпосередньо в Інтернеті. З огляду на зміни в поведінці споживачів, роздрібна торгівля також повинна переглянути майбутній розвиток.

По всій Німеччині все більше і більше покупок зміщується в Інтернет: з 2017 року частка онлайн-покупців у всіх секторах зросла на 20 відсотків до понад 67 мільйонів, і ця тенденція все ще зростає. Зокрема, пандемія показала, що швидкі, прості та зручні онлайн-покупки з доставкою до під’їзду стали невід’ємною частиною буденного життя.

Інтернет-шопінг – особливість людей від 25 до 34 років

Близько третини (33,3%) німців роблять покупки онлайн так само часто, як і офлайн. Загалом до 22,9%  покупців можна достукатися з новими пропозиціями лише за допомогою цифрових каналів. Інтернет-бізнес особливо популярний серед людей віком від 25 до 34 років: майже 30% молодих людей роблять покупки виключно в Інтернеті – нарівні з тими, хто все ще вважає за краще купувати в традиційних магазинах (28,8%).

Близько шостої частини німців вже купили автомобіль онлайн

Майже все купується в Інтернеті – від щотижневих покупок до послуг. Репрезентативне дослідження найбільшого автомобільного ринку Німеччини показує, що цей розвиток не зупиняється на автосалонах. «Ми бачимо довгострокові зміни в поведінці клієнтів, а отже, і великі можливості онлайн-покупок для автодилерів», — говорить Даніель Бревес, комерційний директор mobile.de.

Потенціал ринку величезний: згідно з прогнозом консалтингової компанії McKinsey, до 2025 року оборот онлайн-продажу вживаних автомобілів зросте приблизно до 10 мільярдів євро, тобто у два з половиною рази. 16,5% німців заявляють, що вже купували автомобіль через Інтернет. Серед опитаних, які роблять принаймні половину всіх покупок онлайн, ця цифра становить навіть 21,1%.

Не бійтеся кнопки “купити”

Навіть ті, хто ще не наважився на це, готові купувати онлайн: кожен третій з них (32,9%) може уявити собі покупку автомобіля, не побачивши його особисто. З іншого боку, ті, хто вже робив онлайн-покупку, мали переважно позитивний досвід: лише 14,7% заявили, що не хочуть повторювати це знову.

Лідер ринку Німеччини mobile.de відкриває онлайн-магазини

Найбільший автомобільний ринок Німеччини реагує на зростаючі потреби клієнтів новою додатковою пропозицією: вперше тестовий вибір рекламованих автомобілів від дилерів-учасників буде запропоновано для цифрового продажу в рамках пілотного проекту. «Навіть сьогодні 37% споживачів у Німеччині готові спробувати купити автомобіль онлайн», – каже Даніель Бревес з mobile.de. «Як лідер ринку, ми хочемо в майбутньому зробити можливості для онлайн-покупок доступними для якомога більшої кількості автодилерів», — говорить Бревес.

Спільно з мережею автодилерів

На mobile.de онлайн-покупка була реалізована в тісній співпраці з галуззю. Обрані дилери-партнери були залучені до процесу розробки нового продукту з самого початку. «У середньостроковій перспективі ми прагнемо до відкритої моделі співпраці, яка дає дилерам можливість продавати свої запаси під власним іменем через онлайн-площадку на нашій платформі», — говорить Даніель Бревес. Крім того, нове розуміння майбутнього озвитку має бути отримано в контексті проведення фокус-груп. Таким чином mobile.de має намір співпрацювати з автосалонами на постійній основі і разом отримувати вигоду від зростаючого ринку онлайн-покупок у майбутньому.

Джерело: www.mobile.de

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Citroёn представляє новий Citroёn ë-C3: перший доступний європейський електромобіль

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю…

Responses

en_GBEnglish (UK)