Представлений перший суперкар Subaru: він електричний та 1000-сильний

Subaru STI E-RA отримав чотири електромотори та повний привід. У нього карбоновий кузов та розвинена аеродинаміка.

На Токійському автосалоні презентували концепт-кар Subaru STI E-RA. Електричний гоночний болід має на меті побити рекорд кола на знаменитому автодромі Нюрбургринг. Про це повідомляє офіційний сайт японської марки.

Новий Subaru STI E-RA планує проїхати коло на Нюрбургрингу за 400 секунд (6 хвилин 40 секунд). Рекордний заїзд планують провести 2023 року.

Суперкар Subaru може встановити рекорд. Його оснастили чотирма електромоторами Yamaha загальною потужністю 1088 к. с. (по одному на колесо) та акумуляторною батареєю ємністю 60 кВт∙год.

Повний привід Subaru STI E-RA доповнений складною системою векторизації тяги. Вона аналізує швидкість обертання коліс, кут повороту керма, бічне прискорення та тиск у гальмівній системі.

Болід завдовжки 5010 мм важить 1690 кг, кузов виконаний з карбону. Також суперкар отримав розвинену аеродинаміку:

  • передній сплітер
  • обвіс
  • задній дифузор
  • антикрило

Subaru STI E-RA не стане серійним, але, можливо, братиме участь у новій гоночній серії FIA E-GT.

Джерело: focus.ua

Related Articles

Новий представник роду Peugeot – зустрічайте динамічний та вражаючий фастбек С-класу

https://digital.staff-capital.com/wp-content/uploads/speaker/post-7005.mp3?cb=1656573536.mp3 Playback speed: 0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку автомобілів…

Новий електричний двигун Yamaha перетворить будь-який автомобіль з ДВЗ в електричний

Японська компанія Yamaha виробляє двигуни Powersport, які вважаються одними з найбільш ефективних у світі. Їхні двигуни внутрішнього згоряння використовуються в позашляховиках, мотоциклах і човнах. Донедавна…

Responses

Your email address will not be published.