Підзарядка за 5 хвилин: в Ізраїлі створили нову батарею для електрокарів

Ізраїльська компанія StoreDot створила батарею для електрокарів, яка спроможна зарядитися за п’ять хвилин, про це повідомляє Mashable.

Нові літійіонні акумулятори були розроблені StoreDot і виготовлені компанією Eve Energy в Китаї на стандартних виробничих лініях.

Батареї можуть бути повністю заряджені за п’ять хвилин, але для цього потрібні більш потужні зарядні пристрої, ніж ті, які використовуються .

«Головна перешкода для популяризації електромобілів це вже не вартість, а обмеження дальності поїздки Ви або боїтеся, що застрягнете на шосе, або вам потрібно прочекати 2 години на підзарядний станції П’ятихвилинну зарядку літійіонного акумулятора вважали неможливою. Але ми не випускаємо лабораторний прототип, ми випускаємо інженерні зразки з лінії масового виробництва. Це показує, що це можливо і готове для продажу», – заявив генеральний директор StoreDot Дорон Майерсдорф.

В акумуляторах StoreDot замість графіту, який використовується в традиційних літійіонних батареях, використовуються напівпровідникові наночастинки. У майбутньому компанія хоче залучати кремній, який значно дешевший за графіт. Ці прототипи очікують представити в нинішньому році.

Компанія до 2025 року планує адаптувати батарею для відстані більш ніж 150 км.

На думку експертів, батареї зі швидкісною зарядкою стануть масово доступними на ринку через три роки, а ціна не буде перевищувати ринкову ціну акумуляторів зараз.

Як пише видання, компанія StoreDot тривалий час займається розробкою батарей зі швидкісною зарядкою і застосовує їх в мобільних пристроях, дронах й електросамокатах.

Джерело: www.ukrinform.ru

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Голова NVIDIA: «У найближчому майбутньому автомобільні підприємства перестануть заробляти на продажах автомобілів для масового споживача»

Генеральний директор компанії Nvidia Дженсен Хуанг в інтерв’ю порталу Automotive News Europe розповів про те, яким він бачить майбутнє автомобільної промисловості. На його думку, технологічний…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Responses

Your email address will not be published.