Після успішного старту: Mercedes хоче розширити підписку на вживані автомобілі

Партнер по співпраці ViveLaCar здійснює всі операції для автосалонів і клієнтів. Наразі 30 партнерів Mercedes беруть участь у проекті, і їх ще багато попереду.

Нова пропозиція підписки на вживані автомобілі з програми Mercedes-Benz «Молоді зірки» розпочата дуже успішно. Згідно із заявою виробника автомобілів, протягом перших 100 днів кінцевим клієнтам було продано понад 100 підписок.

Mercedes запустив передплату на вживані автомобілі у лютому 2022 року у співпраці з ViveLaCar. Це повинно забезпечити швидкий і легкий вихід у світ преміум-бренду. Партнер по співпраці ViveLaCar розробив платформу підписки, а також бере на себе всю обробку замовлень для автосалонів-учасників і клієнтів.

Тепер пропозиція буде розширена. «Ми плануємо подвоїти кількість активних торгових партнерів до кінця року та хочемо встановити підписку як додаткову пропозицію поряд із покупками за готівку, лізингом та фінансуванням», — сказав Аксель Веллманн, керівник відділу управління продуктами та продажами компанії  в Mercedes-Benz Cars Sales Germany (MBD).

На борту вже понад 30 партнерів

Згідно з інформацією, на ексклюзивній онлайн-платформі вживані транспортні засоби тепер надають понад 30 договірних партнерів. Wellmann: «Клієнти отримують вигоду від особливо гнучкої пропозиції — дилери від нової бізнес-моделі».

Томас Бартманн, керуючий директор Autohaus Bartmann GmbH у Пфунгштадті поблизу Дармштадта, погоджується: «Як сервісний партнер і брокер Mercedes-Benz, ми, звичайно, завжди шукаємо розумне розширення асортименту наших пропозицій для наших клієнтів. Тенденція до гнучких пропозицій, які клієнт автомобіля може обирати цілодобово та онлайн, очевидна, і ми хочемо слідувати цьому за допомогою підписки на автомобіль».

Related Articles

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)