Ретро-дизайн та сучасна «начинка»: легендарний Renault 4L повертається у якості електромобіля

Прем’єра ідейного наступника першого передньоприводного легкового автомобіля Renault відбудеться 26 листопада.

Презентація електричного концепту Renault 4L присвячена 60-річчю виходу на ринок оригінальної моделі, яка стала наймасовішим автомобілем французької марки. З 1961 по 1994 рік було випущено понад 8 млн екземплярів Renault 4. Він продавався більш ніж у ста країнах світу.

Renault 4L розроблений у рамках стратегії Renaulution, одним з пунктів якої передбачено відродження історичних моделей бренду. Анонсований концепт – одна з двох моделей, з яких розпочнеться їх повернення на ринок. Кросовер повинен з’явитися після електричного сіті-кара, присвяченого культовому Renault 5, який позиціонується в якості провісника нової ери розвитку компанії під назвою «Nouvelle Vague» (Нова хвиля).

За попередніми даними, електричний Renault 4L збудують на платформі CMF-EV та укомплектують двомоторною силовою установкою. Потужність агрегатів не поточнюється. За чутками це можуть бути ті ж 272 к.с., що й у побудованого на тій самій архітектурі електричного кросовера Nissan Ariya.

На згадку про оригінальну «четвірку» новий електромобіль збереже високий дорожній просвіт, довгохідну підвіску та круглу передню оптику, доповнену відповідно до нової моди вертикальними світлодіодними смугами денних ходових вогнів.

Більше інформації про новинку очікується під час офіційної прем’єри. На ринку ідейний наступник Renault 4 з’явиться не раніше 2023 року.

Джерело: autogeek.com.ua

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published.