Розмитнені іномарки з пробігом охопили більше 90% первинного ринку легкових авто


Протягом січня свою першу реєстрацію в Україні пройшли 51,5 тис. легкових автомобілів з пробігом. В результаті частка вживаних автомобілів на первинному ринку досягла 91%, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Основну масу в цих реєстраціях склали колишні «євробляхи», яким тимчасово надано пільгове розмитнення, що яскраво відбилося на віковій структурі первинного ринку старих авто.

Автомобілі випуску до 2010 року охопили лише п’яту частину первинного ринку секонд-хенду, а 80% припало на машини більш солідного віку.

Говорячи про вподобання українців, які обирають стару іномарку, варто відзначити, що частіше за все свій вибір вони зупиняють на автомобілях з дизельними двигунами. У січні такі автомобілі охопили 71% первинних реєстрацій ввезених авто з пробігом. В той же час, частка бензинових авто склала 20%, автомобілів з ГБО – близько 8%, і трохи більше одного відсотка припало на електромобілі та гібриди.

Очевидно, що тема турботи про екологію і здоров’я, яка на сьогодні є головним регулятором на ринках Євросоюзу, ще не скоро буде в пріоритетах українців, які обирають для себе автомобіль.

Що стосується автомобільних марок, то лідером січня став Volkswagen, 11144 машин цієї німецької марки поміняли своїх іноземних власників на українських.

Другою за популярністю стала марка Opel, понад 5,5 тис. вживаних автомобілів якої було ввезено і минулого місяця зареєстровано в Україні.

На третьому місці ще одна німецька марка – Audi з результатом в 4,5 тис. авто.

Також високий попит в українців мали автомобілі марок Renault – 3701 шт. і BMW – 3678 шт.

Що стосується найпопулярніших моделей серед імпортного секонд-хенду, то в січні ними були: Volkswagen Passat – 5572 шт., Volkswagen Golf – 2656 шт., Skoda Octavia – 2386 шт., Audi A6 – 2267 шт. і Opel Zafira – 2136 шт.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Related Articles

В Україні попит на уживані авто виріс на 56%: які в тренді

За минулий місяць українці зареєстрували 51,3 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону. Така кількість реєстрацій імпортного секонд-хенду на 56% перевищило показник річної давності. Частка…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)